pes2020 pes serisinin en kötü oyunudur ?

Bu konuyu okuyanlar

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
bu rezil oyuna gercekten para verip alan varmı. 2019a kadar pesi severdim oynanısı daha basit ve hızlıydı ama 20de fifaya özenecekler diye oynanısı berbat etmişler.grafik olmasa oyun hiç. ilk oynadıgım pes 2006>pes 20 net yani tartısmam.oynarken hic zevk vermiyor gerceklikle alakası sıfır grafikler harici. oyuncu topu alcakta döncekte. top sürülmüyor birkere.ronaldoda neymarda olsa topla gidemiyorsun.gercekten böyle bir oyunu nasıl cıkarmıslar anlam veremiyorum

Proy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Ben ps4te 26tlye aldım o yüzden bana çok koymuyor ama cidden haklısınız hocam oyunu değiştirmeye çalışmışlar ama başaramamışlar oyunun cidden ciddi sıkıntıları var ben bu seneki FİFA 20yi daha başarılı buluyorum

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben ps4te 26tlye aldım o yüzden bana çok koymuyor ama cidden haklısınız hocam oyunu değiştirmeye çalışmışlar ama başaramamışlar oyunun cidden ciddi sıkıntıları var ben bu seneki FİFA 20yi daha başarılı buluyorum
fifa genel anlamda zaten çok üzerine cıktı pesin.cok fark attılar pahalı olmasına ragmen haala daha cok satılıyor. pes 19 begenmisdim oynanıs gercekten zevk veriyodu güçlü takım gücünü hissedireiliyodu yada iyi oynayan da kendini rahat gösterebiliyodu.ama oyunda güclü zayıf artık hissedilmiyor ronaldo mpabbe neymar adam gecemiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence en iyisi 2016 son oyun hiç akmıyor
pes 2019 güzeldi

bide fifa yeni seyler ekledi bu sene aradaki fark kolay kolay kapanmaz artık

Proy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
fifa genel anlamda zaten çok üzerine cıktı pesin.cok fark attılar pahalı olmasına ragmen haala daha cok satılıyor. pes 19 begenmisdim oynanıs gercekten zevk veriyodu güçlü takım gücünü hissedireiliyodu yada iyi oynayan da kendini rahat gösterebiliyodu.ama oyunda güclü zayıf artık hissedilmiyor ronaldo mpabbe neymar adam gecemiyor

pes 2019 güzeldi

bide fifa yeni seyler ekledi bu sene aradaki fark kolay kolay kapanmaz artık
Haklısınız hocam pes çok sönük kalıyor İnşallah pes 2019'daki oynanışı geri getirebilirler ve pes'in lisans yama olayı İnşallah fifa 20'ye gelir çünkü her yıl almaktansa yama yapmak daha güzel geliyor

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Haklısınız hocam pes çok sönük kalıyor İnşallah pes 2019'daki oynanışı geri getirebilirler ve pes'in lisans yama olayı İnşallah fifa 20'ye gelir çünkü her yıl almaktansa yama yapmak daha güzel geliyor
fifanın yama paylasacagını zannetmem.cünkü tonla para ödüyorlar lisansı almak için.bende su fifa 20yi almak isterdimde asırı pahalı verilmez o kadar bence 400den baslıyor ilklerde simdi 150 ama kısa bir süre sonra 2021 gelecek almak mantıklı olmaz