PES 2021 Sonnsuza kadar yükleme ekranında kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

nerv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba, PES 2021 e girdiğim zaman KONAMI yazısından sonra sol altta yükleme iconu cıkıyor ama sonsuza kadar dönüyor açılmıyor. Ayrıca oyundan sadece alt+f4 le cıkabiliyorum steam dan oyunu durdur diyemiyorum steamdan çıkış yapınca da oyundan cıktıgımda da görev yöneticisinde pex2021.exe dosyası kalıyor hiçbir türlü kapanmıyor. oyunu silip yüklemeyi denedim, uyumluluk modunda calıstırmayı denedim, silip geri yüklemeyi ve windows defender i kapatıp girmeyi denedim ama hala çözemedim. Oyun korsan değil Steam dan

AMD Ryzen 5 2600
NVIDIA Asus GTX1650 Super
RAM 8GB

Sistem özellikleri de kısaca bu şekilde.

Ayrıca yine Steam dan Age Of Empires 3 DE ye girdiğim zaman oyuna giriyorum hemen geri atıyor. Bilgisayarım yeni içinde DirectX vs yüklü eski bilgisayarımda sorunsuz açtığım oyunlar bu bilgisayardan açılmıyor bazen.

Ekli dosyalar

• CpPP4yg - Imgur (1).png
    CpPP4yg - Imgur (1).png
    2.6 KB · Görüntüleme: 161

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hocam cidden sonsuza kadar bekledin mi? Şaka bir yana oyun içi bir update falan yapıyor olabilir ne kadar süre beklediniz?

nerv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam cidden sonsuza kadar bekledin mi? Şaka bir yana oyun içi bir update falan yapıyor olabilir ne kadar süre beklediniz?
20-25 dakika kadar beklettim. oyunu daha önceden çok oynamıstım eski bilgisayarımda en fazla 40 45 saniye yükleme ekranında kalıyordu.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
Ea: pesi boşver fifa al bak mezud özil var şş

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
şaka bi yana bence steamden fake hesap açıp pese birde oradan girmeyi dene
olmuyorsa pc de sorun vardır bence