PES 2009 Demo Download İçin Hazır

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Konami'nin efsane futbol serisi Pro Evolution Soccer, 2009 durağına geldi. 16 Ekim'de çıkacak oyunu herkesten önce denemek için demo sürümünü indirin.

PES 2009 için beklenen demo Konami Digital Entertainment tarafından yayınlandı. Manchester United, Liverpool, Real Madrid ve Barcelona ya da İtalya ve Fransa milli takımlarının seçilebilir durumda olduğu deneme sürümünde, tamamen yenilenmiş görseller ve tekrar modellenen futbolcular ile animasyonlara tadımlık bir ilk bakış atabilirsiniz. Daha gelişmiş bir yapay zekâ sayesinde sıkı mücadelelerin sizi beklediği 1,06 GB'lık PES 2009 deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

pes2009.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
oyunu indirdim oynadım gerçekten çok güzel oLmu$ hatta oyunun ayarlar bölümünde oyun bilgisayarın özelliklerine göre yorum bile yapıyor :)

adsznh9.png

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu sefer güzel olacak gibi görünüyor. =)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
yaa kotalı kullanıcıyım ve 1 gb lık demoyu indirmek kötü olucak gibi duruyo.oynayanlar varmı.2008 gibi değildir inşallah.
birde ufak bir düzeltme yapıyım :p konami firması futbol similatörü çıakrtır.oyunları ea sports çıkarır :D

jackaltk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
! Tanımlanamayan arşiv sonu

ben indirdim hem buradan hem oyunun kendı serverlarından ama aynı hatayı verdi ne dersiniz benim winrar damı problem aceba _?

ea sport fifa yı cıkarmıyormu bu tamamen konami ürünü diye biliyorum ben ama :S

fomerfaruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence güzel bir oyun olmuş tam sürümünü merakla bekliyorum

sonmodel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç ay önce Fifa 09 çıksa bile Pes 2008 fifa09'dan daha güzel. demiştim. şimdi öyle oldu. PES bize yeter. :)

vuslat_____

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pes'in fifaya artık ne kadar fark attığını hesaplayamıyorum ancak oyunun menüsü üzerine biraz daha düşülmesi gerekiyor oyun içindeki gerçekçiliğe menüdeki yapmacık görüntü yakışmıyo yaw..... :p

RaHaTSiZz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p.e.s gerçekden bu işi biliyor...fifa artik iyice geriledi