Pes 13 hata verdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir ekran kartını güncelle veya ekran kartı yükle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var bütün gereksınımler ıyı dıyor ama açmıyor oyunu neden olabılır acıl yardım...

Karargaht

Dekan
Altında verdiği uyarı herşeyi anlatıyor aslında. Ekran kartını kaldırın, bilgisayarı baştan başlatın, windows 7/8 ise azten otomatik olarak algılayıp kuracaktır. Siz daha sonra sitesinden güncellemeyi indiirp kurun ve tekrar baştan başlatın, sorun düzelecektir.

güncel driver kurduğuna emin ol ve oyunu çalıştırırken sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştır seçeneğinden yüksek performanslı grafik işlemcisini seç

cngzkyz

Profesör
Verdiğin ikince resme göre ilk resimdeki hatayı vermemesi lazım. __kadıköyRAP__ in verdiği yöntem doğru.

esawq

Üyecik
Ekran kartı ile alakalı bir sorun olması gerekiyor. Nvidia sitesinden uygun dirver yazılımını indir, kur, herşey çalışmaya başlayacaktır.

Nvidia denetim masasına gir.3D ayarlarının yönetilmesinde:Tercih edilen grafik işlemci diye bir seçenek var.Ona tıkla ve Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi de ve kaydedip çık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
C:\documents and settings\x\desktop\PES13\ bu hatayı verıor ne yapmalıyım arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nvidia kontrol paneline gir ve onboard ekran kartını kapat sadece nvidia ı kullansın sorun cozulecek...

kpln04

Profesör
benim pc 2008 model casper neo pes ve fifayi oynuyorum hala donmadan takılmadan tabi kaliteden bazen ödün veriyoruz senin pc kendisi dile getirmiş zaten oynatamiyorum diye .d

EnverYigit

Profesör
Yüksek performanslı nvidia işlemcisini mi yapayım ?

Evet yüksek performanslı nvidia yı seçeceksin. Kesinlikle senin 2. ekran kartını tanıyor onboard olanı pes 13 o yüzden açmıyor. Nvidia kontrol panelinden yüksek performansa geç hatta yapabiliyorsan orada liste var pes 13 ü seçip yükseğe basarsan her zaman yüksekte açar

Utku92

Profesör
hata ve özelliklerimi paylasdım bir çözüm önerisi sunabilecek varsa sevinirim arkadaslar

http://imageshack.us/photo/my-images/521/peshata.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/100/peshata2.png/
Aynı hata bendede olmuştu galiba laptopdan oynuyorsun oyunu silmen lazım sonra tekrar yükle oyunu açmadan önce ekran kartın 2. Düşük olanda açmışsın normal ekran kartına geçiş yap oyunu açarken yoksa gene aynı hata alırsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
64 bit bir bilgisayara 128 bit ekran kartı alırsam çalıştırırmı ???