Performans Açısından Gameloop mu Bluestacks mı?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
merhaba arkadaşlar kardeşim bilgisayarına emulator yüklemek istediğini söyledi fakat sistemi çok iyi olmadığı için bluestacks mı yoksa gameloop mu yüklesem bilemedim sizce hem oyun hem arayüz performansı olarak hangisi daha iyidir?
Oynayacağı oyunlar öyle çok güçlü oyunlar değil clash of clans,clash royale, online kafa topu gibi vs vs oyunlar oynamak istiyor ona göre öneride bulunursanız sevinirim :)
-SİSTEM BİLGİLERİ-
İşlemci: İntel celeron n3050 1.60GHz 2çekirdek
Ekran kartı: İntel HD Graphics
Ram:2gb

Teşekkürler

Reaksiyon puanı
6,405
Bilgisayarınız Rami az olduğu için emulator baya sorun çıkarır. İkiside pek performans vermez

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
soracağına dene SmartGaGa he buarada google playa giriş yapma sonra bilgisayar mavi ekran veriyo interneten apk indir masa üstüne at smart gagaya sürükle
internetten apk derken? anlamadım eğer siz kullanıyorsanız bi link atmanızı rica edeceğim çok yardımcı olursunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

soracağına dene SmartGaGa he buarada google playa giriş yapma sonra bilgisayar mavi ekran veriyo interneten apk indir masa üstüne at smart gagaya sürükle
google play i mi apk olarak indireceğim?

Barisdkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öyle mii abo işim zor valla xD
yine de hangisinin gereksinimi daha az diye sorarsan gameloop u tavsiye ederim ikisinide kullandım bluestacks te ramden daha fazla yiyor sanırım ama sisteminde denemeden bilemezsin
internetten apk derken? anlamadım eğer siz kullanıyorsanız bi link atmanızı rica edeceğim çok yardımcı olursunuz

sanırım smartgagayı açıp oynayacağın oyunun apk dosyasını oraya sürüklemen gerekiyor ama büyük boyutlu dosyalarda obb dosyası gerekiyor sıkıntı çıkarabilir

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224

link attımda google playden nasıl apk indireim google playden giriş yapmayacaksın mavi ekran veriyo interneten apk indirecen başka nerden indirecen link verdiğim halde istemeniz mesela

yine de hangisinin gereksinimi daha az diye sorarsan gameloop u tavsiye ederim ikisinide kullandım bluestacks te ramden daha fazla yiyor sanırım ama sisteminde denemeden bilemezsin

sanırım smartgagayı açıp oynayacağın oyunun apk dosyasını oraya sürüklemen gerekiyor ama büyük boyutlu dosyalarda obb dosyası gerekiyor sıkıntı çıkarabilir
sıkıntı yok onda

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207

bluestacks ı denedim de gerçekten çok kasıyor oyunu bile açamıyorum o yüzden konuyu açmıştım gameloop daha iyi midir acaba diye.
Teşekkürler

link attımda google playden nasıl apk indireim google playden giriş yapmayacaksın mavi ekran veriyo interneten apk indirecen başka nerden indirecen link verdiğim halde istemeniz mesela

sıkıntı yok onda
şimdi anladım dostum, ben google playe giriş yapabilmek için bi apk dosyası gerkiyor sandım
Peki apk olarak yüklenen oyunlara google play hesabımızı girebilir miyiz?

Barisdkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bluestacks ı denedim de gerçekten çok kasıyor oyunu bile açamıyorum o yüzden konuyu açmıştım gameloop daha iyi midir acaba diye.
Teşekkürler

şimdi anladım dostum, ben google playe giriş yapabilmek için bi apk dosyası gerkiyor sandım
Peki apk olarak yüklenen oyunlara google play hesabımızı girebilir miyiz?
ikisinide kullandım gameloop daha akıcı ben de bluestackste oyun uzun süre açılmadı diye sinirlenip silmiştim :d

GunShot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bluestacks çok kasabilir ama ona farkla gameloop daha iyidir.

Son mesajlar