Pereira’nın yerine Bilic

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Arka arkaya yaşanan puan kayıplarının ardından sezon sonunda Fenerbahçe’den gönderilmesi beklenen Vitor Pereira’nın ardından takımın başına kimin geçeceği şimdiden merak konusu oldu.

fenerbahce-den-slaven-bilic-bombasi--6878635.Jpeg

Sezon sonunda Vitor Pereira ile yolların ayrılacağı yüksek sesle dile getirilirken yerine geçecek teknik adam konusunda ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Hürriyet Gazetesi muhabiri Ahmet Ercanlar'în iddiasına göre; Fenerbahçe sezon sonu Slaven Bilic'i takımın başına getirmek istiyor. Ercanlar, “Herhangi bir istihbarat değil. Bir bilgi de almadım ancak sadece bir duyum. Fenerbahçe, sezon sonunda Vitor Pereira’nın yerine Slaven Bilic’i takımın başına getirmeyi istiyor” dedi.

Sarı lacivertli takımın geçtiğimiz sezon Fabio Capello ile görüştünü de belirten Ercanlar, söz konusu transfer gelişmelerinin o dönemde olumlu sonuçlanmadığını söyledi.

Bu sezon Premier Lig’de beklentilerin üstünde bir performans sergileyen Slaven Bilic yönetimindeki West Ham United, 32 maçta topladığı 52 puan ile 6. sırada bulunuyor. Hırvat teknik adam ve öğrencileri Avrupa Ligi grubundan 1, Şampiyonlar Ligi grubundan ise yalnızca 4 puan uzakta.

47 yaşındaki deneyimli çalıştırıcı, 2013-2015 yılları arasında Beşiktaş’ı da çalıştırmıştı. (Sporcope)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bilic zor gelir, adamda hala Beşiktaş ruhu var. Fason haber..

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Gelmez,gelmesi dahi teklif edilemez,

Son düzenleyen moderatör:

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Profesyonel Futbol penceresinden bakıldığında gelir...

Ancak Beşiktaş'tan ayrılma nedeni ne başarısızlık, ne maddi değildi...

Adam bariz bir şekilde İngiltere Ligini seçti...

Fenerbahçe'nin para ile ikna etmesi zor... (imkansız değil)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
adam ivme yakalamış ingiltere de niye gelsin?
kaldı ki gelmesin istemiyorum hele o karaktersizliğinden sonra...
benim görüşüm, ersun mourinho(gelmez)