PDF'den Word'e Nasıl Aktarma Yapılır ? ( Yardım)

ExCeLLeNT

Dekan
Herkese selamun aleyküm.Şimdi benim geometriden proje ödevim var.Pazartesiye kadar vermem gerek.Herşeyim hazırdı 40 tane vektör sorusunu yazıcıdan çıkartıp hazırladım.Hoca 2 hafta kala öyle değil benim onları düzenlemem lazım word ile flaşa falan at getir demez mi?? Neyse peki dedim nasılsa elimde sorular(PDF OLARAK) Ama gel gelelim worde atamıyorum.Elimle yazmaya kalksam bir sürü şekil var.Ayrıca 40 tane soru uzun süreceğini düşünüyorum düzenini tam yapamam diye düşünüyorum.

http://www.ossmat.com/index.php/geo...vektorler/1182-vektorler-cozumlu-test-01.html

http://www.ossmat.com/index.php/geo...vektorler/3127-vektorler-cozumlu-test-07.html

Sorular bunlar.Ne olursunuz bana nasıl yapacağımı anlatın.Ya da zahmet olacak ama siz hazırlayıp word dosyasını upload edebilir misiniz(çok şey istiyorum sanırım ama) ?
 

ExCeLLeNT

Dekan
Shadow Knight dediğin işime yaradı yalnız sadece şu çözümü görmek için tıkla gibi yazıları değiştirebildim.Diğerleri resim gibi oluyor.

Rom. senin programı da indirecektim.Ama şimdilik bunu bir hocaya göstereyim.Beğenmezse senin dediğin programla yaparım.Yalnız bir şey soracağım bu abby fine reader herşeyi mi çeviriyor yani bu sorular resimmiş gibi şıklarıyla sorusuyla beraber taşınıyor mesela onları da yazıya döküyor mu ?
 

Rom.

Rektör
Onursal Üye
evet resimlerdeki bilgileri çok kolay ve çok iyi bir şekilde çeviriyor.
 

Elbruz46

Rektör
Şekilleri resim olarak kopyalayabilirsin word'e Yazıları ise yukarıda denildiği gibi abby fine reader'ı kullanabilirsin.
 

mr_rain

Guru
PDF üzerinde, şekillerin fotolarını çek, Word'e yapıştır direkt. Adobe Reader'de fotoğraf makinesi simgesi bu işi yapıyordu. Yazı çok fazla değilse OCR ile uğraşmadan yaz geç bence.
 

ExCeLLeNT

Dekan
Yarın hocaya vericem cdyi.Bakalım sorular ve cevapları hep resim olarak gözüküyor.Olmazsa öbür türlü abby fine reader'ı deneyeceğim.Herşey için teşekkürler. Varolun sağolun sağlıcakla kalın :)
 

Son mesajlar

Üst