pdf dosyasını worde çevirme

Bu konuyu okuyanlar

yasincan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pdf dosyasını internette bulunan worde çevirme sitelerinde çevirdikten sonra tablolarda sorunlar oluşuyor bunun için ne yapmam gerekiyor hangi programı veya siteyi önerirsiniz ?

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
"Icecream PDF candy desktop" programının full'ünü indirin. Ben bu programı kullanıyorum, tavsiye ederim. Ama, dediğim gibi full olan lazım.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Word varsa sağ tık word ile aç yap sonra word ile başka isimle kaydet..

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
PC başındayım şuan bir süreliğine, mail atarsan deneyeyim hemen.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
tavsiye etmem çok iyi çalışmıyorlar, pdf dosyalarında satır anlayışı yok, her obje istediğiniz bir noktada durabilir. ancak word dosyalarında satır sütün paragraf anlayışı vardır, dönüştürmek istediğinizde pdf dosyasy bu düzene uymazsa birçok kayma, bozulma gibi sorunlar gözlenebilir.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
tavsiye etmem çok iyi çalışmıyorlar, pdf dosyalarında satır anlayışı yok, her obje istediğiniz bir noktada durabilir. ancak word dosyalarında satır sütün paragraf anlayışı vardır, dönüştürmek istediğinizde pdf dosyasy bu düzene uymazsa birçok kayma, bozulma gibi sorunlar gözlenebilir.

Katılıyorum. O sebepten deneyeyim dedim. Benim dönüştürdüğüm dosyalar çok karmaşık olmadığından güzel dönüştürdü. Arkadaşın dosyasını da denemek lazım, hazır program da kurulu...

yaltunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Google'a pdf to excel yazarak online işlemlerden kolay bir şekilde yapabilirsin.