Pdf den Powerpointe Çevirme

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
https://www.google.com.tr/url?sa=t&...GcPyYGqU6QzB-7A&bvm=bv.43148975,d.Yms&cad=rja

bu linkteki dosyayı powerpointe çevirmem lazım ama bir türlü olmuyor daha önceden converttopdfconverter sitesiyle yapmıştım şimdi ise link emailinize gönderildi diyor ama yok googlede ilkbirkaç sayfada yazanları yaptım olmadı adobe readerdan yapam dedim ama araçlarda nasıl yapılacağında bahsedilen şey yok, çok önemli sunum yapacam bundan bilerek bunu aldım ki tedi alttan dersti uğraşmayayım diye sunumla.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle 2 yol var hangisini denersen dene fark etmez, Adobe reader veya acrobat yüklüyse PPDX dosyası / powerınt Kodları ile farklı kaydet yapabilirsin POWERPOINTE masaüstünde oluşmuş olur.

2. yol bildigim kadarıyla 3.parti uygulamalar var direk böyle yapılmıyor PDF DÖNÜŞTÜRÜCÜ olarak gçeıyor

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Word'e çevir, sonra ppoint.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İçerik korumalı mı?

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Pdf dosyaları direk değiştirmeden powerpointte açma diye bir olay vardı. Daha dün yaptı arkadaş bilsem söylerdim.

broxin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
belgede resim göremedim, ne yapmak istiyorsun tam olarak?

Adamlar normal bir sunumu ikiserli slaytlar halinde pdf e cevirmislir. Bu sunumdaki para karikaturlerini ayirmak istiyorum. Sonra o resimleri kendi sunumumda kullanicaktim. Gerek web sitelerinden gerekse ucuncu parti yazilimlarla bunu saglayamadim :( bi help ederseniz cok sewinirim.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Adamlar normal bir sunumu ikiserli slaytlar halinde pdf e cevirmislir. Bu sunumdaki para karikaturlerini ayirmak istiyorum. Sonra o resimleri kendi sunumumda kullanicaktim. Gerek web sitelerinden gerekse ucuncu parti yazilimlarla bunu saglayamadim :( bi help ederseniz cok sewinirim.

yanlış sunum mu verdin bize? karikatür yok bunda

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Pdftox40 gibi bir Program vardı, bulup dener misin

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Denendi sonuc genede husran :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O sekilde ciddi bi photoshop calismasi gerekiyor.
Resimleri istiyosan sadece photoshopa gerek yok printscreen + paint ile bile yapabilirsin. Ya da ekran kesme aracı kullan fscapture gibi.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Denemedigim bi onerin var mi hocam¿¿¿ Zira o yontemi ilk bastan zorladim ve sonuc husran oldu.

şunun gibi resimleri almak istemiyor musun?
MKNqA7c.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar acil ödev yapmam lazım ama dosyayı powerpoint olarak çeviremiyorum yardımcı olabilir misiniz ? lütfeen

Son mesajlar