PCDE TAKILIRKEN IYI OLAN BİRAZDA OYUN OYNATAN LAPTOP TAVSIYESI..

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Aıcha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar laptop almaya karar verdim ama bir türlü nasıl bişi alacağımı kararlaştıramadım.En son başlıktada belirttiğim gibi günlük performanslarda güzel canım ıstedığınde de herhangi bir oyunu kurduğumda kasma sorunu yasamayacagım bir pc aramaya basladım Ve sonunda su iki pcyi buldum.Ama aralarında karar veremedim.gönlüm biraz msi nin yanında ama emin değilim.SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM??----Benim gibi düşünüp laptop arayan arkadaşlarada tavsiyemdir bu ikisi o kadar nette gezindim fiyat olarak ve doğrultusunda performans olarak en iyi bunları buldum.

----BIRINCISI:: Asus K555UB-XO198T Intel Core i5 6200U 2.3GHz/2.8GHz 8GB 1TB Fiyatı
----IKINCISI:: Msi Cx62 6qd-234xtr I5-6300hq 8gb Ddr4 940mx Ddr3 2gb 1tb 7200 - n11.com

Aıcha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
max. 2400-2500 civarı ama işimi görebileceğim en ucuz pcyi arıyorum yani ne kadar ucuz benim için o kadar iyi.

Aıcha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BIRSEY DAHA SORACAKTIM..kafama takılan birde şu var msi free dos olarak gelicek nette okuduğuma göre kimse korsan w10 tavsiye etmiyor.yani laptobu aldıktan sonra ayrı bir harcama yapacak lüksüm yok.
2..8 gb ramde w10 boşta ne kadar ram yiyor w10 kullanmalı mı??

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Korsan Windows 10 ile orijinal Windows 10 arasında hiçbir fark yok. Yani orijinal alayım daha performanslı yada stabil olur muhabbeti yok. Hazır Windows 10 çıkışlı makinem olsa bile kendi iso kalıbımı kuruyorum çünkü içindeki gereksiz yardımcı yazılımlar sistem kaynağını inanılmaz şekilde tüketiyor. Eğer standart ekranı sorun etmeyecekseniz fiyat performans olarak CX62 en iyisi.