Pc Yeniden Başlıyor Sürekli Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
arkadaşlar merhaba pc Windows başlatılıyor ekranında sonra sürekli yeniden başlatıyor anlamıyorum ramle alakası yok baktım rame sizce Nerde sorun olabilir?

arkadaşlar fişi düzeltirken pc kapandi sonra böyle oldu.

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
kanka sürekli yeniden başlıyor ve fanlardan fazla ses çıkmaya başladı ben ilk önce Windows dosyaları bozuk sandım birkaç şey yaptım ama değil sorun başka yerde.

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Bende bilmiyorum fakat googleda arayınca bir çok forum geldi.Bazıları format at diyor bazıları anakart sorun diyor.Diğer kişilerin nasıl yaptığına bakıp yap bence.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
arkadaşlar merhaba pc Windows başlatılıyor ekranında sonra sürekli yeniden başlatıyor anlamıyorum ramle alakası yok baktım rame sizce Nerde sorun olabilir?

arkadaşlar fişi düzeltirken pc kapandi sonra böyle oldu.
Tam olarak ne yaparken oldu?

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Bende bilmiyorum fakat googleda arayınca bir çok forum geldi.Bazıları format at diyor bazıları anakart sorun diyor.Diğer kişilerin nasıl yaptığına bakıp yap bence.
ama şöyle birşey var kurtarma yerine girince yeniden başlatmıyor ama normal windowsa girince başlıyor ben genede format atmayı deneyim ozaman. ama fanlardan ses fazla çıkmaya başladı o niye acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam olarak ne yaparken oldu?
güç kaynağın fişi var çıkmak üzereydi bende düzelttim derken pc gitti yeniden geldi yani fişi çektik daha doğrusu pc çalışırken

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
ama şöyle birşey var kurtarma yerine girince yeniden başlatmıyor ama normal windowsa girince başlıyor ben genede format atmayı deneyim ozaman. ama fanlardan ses fazla çıkmaya başladı o niye acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

güç kaynağın fişi var çıkmak üzereydi bende düzelttim derken pc gitti yeniden geldi yani fişi çektik daha doğrusu pc çalışırken
hdd/ssd bozulmuş olma ihtimali var elinde başka hdd filan var mı? veya format usb si?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Windows sağlığı gitmiş belli ki... Windows kurtarması yapılamıyorsa mecburen temiz format atmak gerekir. fan hızı sistemsel bozukluk yüzünden sebebsiz yere artabilir, bu olağandır.

Surprizemb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39