Pc Windows 7 Den Windows 10 Nasıl Geçebilirim Usb Siz Cdsiz

Bu konuyu okuyanlar

Enesk39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Pc Birşey Olur Diye Korkuyorum Windows 7 Artık Virüs Korumasızmış Güncelleme Olmayacakmış O Yüzden Windows 10 Geçmek İstiyorum Birde Güncel Olması İstiyorum Windows 10 Na/ Yardım Edermisiniz

İşletim Sistemim
Ram:4GB
İşlemci: IntelPentium Core Tm 2 2.80 Ghz
Ekran Kartı:Amd Radeon 4500 Series Sence Windows 10 Geçince İyi Bir Ferfonmas Alabilirmiyim ?

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Arkadaşlar Pc Birşey Olur Diye Korkuyorum Windows 7 Artık Virüs Korumasızmış Güncelleme Olmayacakmış O Yüzden Windows 10 Geçmek İstiyorum Birde Güncel Olması İstiyorum Windows 10 Na/ Yardım Edermisiniz

İşletim Sistemim
Ram:4GB
İşlemci: IntelPentium Core Tm 2 2.80 Ghz
Ekran Kartı:Amd Radeon 4500 Series Sence Windows 10 Geçince İyi Bir Ferfonmas Alabilirmiyim ?
Alakasız ama neden bir konuyu 3-4 defa tekrar açıyorsun?

Enesk39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Alakasız ama neden bir konuyu 3-4 defa tekrar açıyorsun?
3-4 Defa Derken Anlamadım Kardeşim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcinizi falan tam olarak belirmemişsiniz ama ne olduğu az çok aşikar.

Pek sanmıyorum, 8.1 deneyebilirsiniz.
W8 Mi Yoksa W10 Danmı Daha İyi Ferfonmas Alabilirim Hangisi İkiside Aynı Değilmi Ferfonmas Olarak ?

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Yanlış yazmış olabilir. Bildiğim kadarıyla atamıyorsun usb olmadan. Evi bir kurcala illaki 8gb bir usb vardır.

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Windows 8.1 biraz daha iyi olacaktır bu laptop için.

Geçirilebilir, arkadaş şimdi hangi sürümü kullanacağına karar versin, nasıl yapılacağını da anlatacağım.

Enesk39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Windows 8.1 biraz daha iyi olacaktır bu laptop için.

Geçirilebilir, arkadaş şimdi hangi sürümü kullanacağına karar versin, nasıl yapılacağını da anlatacağım.
Laptop Değil Masaüstü Ona Göre Karar Ver

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
işlemcin tahmini olarak windows 8.1 de daha iyi verim verir ona geç bence

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Bu siteye gidin. Aracı şimdi indir tuşuna basın ve medyayı indirin. Yükleme tamamlandıktan sonra 2 seçenek çıkacak karşınıza usb yazdırmak mı istiyorsunuz yoksa bu cihazamı yükleyeceksiniz? Bu cihaza yükleyeceğim seçeneği ile devam edersen usb/cd/dvd kullanmadan windows 10'a geçiş yaparsın.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Bu siteye gidin. Aracı şimdi indir tuşuna basın ve medyayı indirin. Yükleme tamamlandıktan sonra 2 seçenek çıkacak karşınıza usb yazdırmak mı istiyorsunuz yoksa bu cihazamı yükleyeceksiniz? Bu cihaza yükleyeceğim seçeneği ile devam edersen usb/cd/dvd kullanmadan windows 10'a geçiş yaparsın.
Onu yapmaya gerek yok yükseltme ile uğraşmaya. ISO'yu indirsin bir yere klasör açıp atsın ISO'nun içini. Daha sonra Shift+yeniden başlattan Komut Istemini seçip kurabilir kurulumu açıp.