Pc topladim yorumlarinizi bekliyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
SSD yoksa performansta yok. Oyunları kastediyorsan oyun performansı iyi olması lazım iyi parçalar önermiş ama hangi oyunu oynayıpta nasıl performans bekliyorsun onu söylersen yardımcı oluruz

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
MSI Pc Mate yerina Asus H97 Plus öneririm. Ram olarakta Corsair.

Reaksiyon puanı
0
oyun denemedım daha dogru duzgun . oyun dısında performans kotu ssd denmıdır dıyorsunuz keske onerseymıs ssd de . bu arada 2850 tl tuttu toplam.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Oyun dışında performans nasıl kötü oluyor biraz açar mısın menü geçişleri mi internette gezinirken mi video falan izlerken mi nasıl ?

Reaksiyon puanı
0
menu gecıslerı olsun . bır program tıklarken acılması olsun .wındows acılılırken acıldıktan sonra pc nın kendıne gelmesı olsun baslangıcda gereksız programları devre dısı bırakmama ragmen. orn: bı oyun yuklerken pc ye yada rar dan bı dosya cıkarırken google cromu acayım dıyorum 3 4 anca acılıyor .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

malesef aldım artık İ :(

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
menu gecıslerı olsun . bır program tıklarken acılması olsun .wındows acılılırken acıldıktan sonra pc nın kendıne gelmesı olsun baslangıcda gereksız programları devre dısı bırakmama ragmen. orn: bı oyun yuklerken pc ye yada rar dan bı dosya cıkarırken google cromu acayım dıyorum 3 4 anca acılıyor .

ssd almadığın için o

Reaksiyon puanı
0
sdd yı takmak ıcın kasayı komple vatanamı goturmem gerekıyor tekrar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sdd yı takmak ıcın kasayı komple vatanamı goturmem gerekıyor tekrar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
O bicim sisteme SSD yakisirdi. Windows acildiginda kendine gelememesi SSD ile alakali olmayabilir.

Ben HDD kullanirken cok fazla beklemiyordum cünkü. Tabi SSDyi kurduktan sonra daha da hizlandi. Kurulumu yaptiktan sonra cipset sürücülerini yükledin mi?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bu arada şer***iz kargocular kuryeler düşüre getiriyor kutu dışında darbe ezilme var mıydı disk arızalı gelmişde olabilir bunlara dikkat et verdiğin paraya toplayabileceğin en güzel sistemlerden biri ama ssd kesinlikle almalıydın

Reaksiyon puanı
0
ben kasa felan topluyamam cok fazlada anlamam bu ıslerden . parcaları vatandan aldım orda toplattım toplarkende adamın basında bekledım aldım geldım . daha oncekı pc de kulandıgım wındowsu yukledım memnun kalmadım sorunun wındowstan olabılecegını dusundum . yenı wındows ındırdım kurdum . msı lıve updateden guncelledım hepsını ama daha once drıver boster kullanıyordum guvenmedıgım ıcın kurmadım tekrar.