PC temizlik sonrası görüntü gelmeme

Bu konuyu okuyanlar

FurkanŞahin20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugun sabah PC'yi açtığımda herhangi bir sıkıntı yoktu çok düzgün bir şekilde kullandım görüntü gayet iyiydi. Bilgisayarı uzun zamandır temizlemedim o yüzden dedim ki tozlarını alayım bari.pc yi kapadım balkona götürdüm. Sonra kasayı açtım ilk önce kuru Bi bezle üstünden geçtim tozların. Sonra da hafif nemli Bi mendil ile geçtim onu kuruladım sonra da.Hiçbir kabloya veya bir Şeye dokunmadım. Pc yi gittim taktım. Ama görüntü gelmedi. Herşey normal çalışıyo ekran kartı fanları dönüyo kasa dan ışık geliyo falan ama görüntü de tık yok.Power tuşuna basılı tuttum kapanması için ama kapanmıyor pc sadece ekran kartı kapanıyor fanları duruyo. Elimi power tuşundan çekince tekrar devreye giriyo ve fanlar çalışmaya devam ediyor. Korkuyorum ekran kartı falan arıza yaptıysa diye ama temizlikten önce sıkıntısız çalışıyordu. Ne yapmam gerek elim kolum bağlı durumdayım. Lütfen yardımcı olun.

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Ananartın üzerinde Dc x sayıları yazar küçük küçük bağlantılardır ben raspberry pi yi tenizlerken onlardan birini kırmışım görüntü yoktu onları kontröl et

FurkanŞahin20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ananartın üzerinde Dc x sayıları yazar küçük küçük bağlantılardır ben raspberry pi yi tenizlerken onlardan birini kırmışım görüntü yoktu onları kontröl et
kırıldı ise maliyeti çok mudur ve sizce ekran kartında sorun var mıdır

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450