Yardım Pc Ses Kartını Görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

MortalX1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar Öncelikle İlk Bağlı Ses Aygıtı Veya Kulaklık Bulunamadı Hatası Alıyordum Ve Çözemedim Sonra Dxdiag Komutunda Ses Kartının Modelini Öğrenmek İçin Girdiğimde Bu Hata İle Karşılaştım Nasıl Çözebilirim Anakart Model Asboard H55
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar Öncelikle İlk Bağlı Ses Aygıtı Veya Kulaklık Bulunamadı Hatası Alıyordum Ve Çözemedim Sonra Dxdiag Komutunda Ses Kartının Modelini Öğrenmek İçin Girdiğimde Bu Hata İle Karşılaştım Nasıl Çözebilirim Anakart Model Asboard H55

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
anakarta takılı olan bir ses kartı var mı ?

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Hocam fiziksel bir kart yoksa problem sürücüdedir, eski sürücüleri bulun ve tamamen silin ondan sonra anakartınızın kendi sitesinden uygun sürücüleri bulup indirin.

MortalX1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam fiziksel bir kart yoksa problem sürücüdedir, eski sürücüleri bulun ve tamamen silin ondan sonra anakartınızın kendi sitesinden uygun sürücüleri bulup indirin.
Hocam anakartın sitesi yok ve anakart biraz sorunlu bi tane anakart var ama 8Gb ram destekliyormu onu bilmiyorum öğrenemedimde Pegatron ıpx41-d3

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
hocam yeni baktım, anakartınızda ses soketi için yer var kasanızı açın ve harici olarak sadece ekran karıtnın takılı olduğundan emin olun ekran kartı soketinin üstündeki küçük soket ses kartı soketi

MortalX1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
hocam yeni baktım, anakartınızda ses soketi için yer var kasanızı açın ve harici olarak sadece ekran karıtnın takılı olduğundan emin olun ekran kartı soketinin üstündeki küçük soket ses kartı soketi
Hocam USB ses kartı alsam taksam olurmu

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
usb ses kartı taktığınız zaman ne değişecek?