Yardım PC Ram'i Görüyor Fakat kullanmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Selamlar, 8 GB 1337 MHz DDR3 RAM'im vardı. Anakart 16'ya kadar desteklediği için 4 GB 1337 MHz daha taktım. İlk önce 10 GB gözüktü garipsedim ama üstüne gitmedim öyle kullanmaya devam ettim. Sonra (nasıl oldu bilmiyorum) RAM 2'ye düştü şu an slot değiştirdim 12 olarak görüyor fakat 4 GB kullanıyor sadece anlamadım gitti. Bir önceki konumda daha detaylı anlattım: Yardım - i5 760 Sistemde RAM'ler görünmüyor . slotları bayağı bir değiştirdim fakat 4 GB üstüne çıkartamadım. Neye göre yükseliyor veya düşüyor onu da anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
1627765149978.png

En son hali bu şekilde.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

1. Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...