Pc niz her açılışta bios ayarlarına mı giriyor 1 dakikanızı almaz çözüm bizde içeri!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

yasin71

Üyecik
Arkadaşlar pc bios ayarlarına giriyorsa her açılışta hiç bios pilini felan boşuna değiştirmeyin 1 dakikanızı almaz boot menüsünden secure bootu disabled yapın altta çıkan uefı yı UEFI and Legacy yazanla değiştirin ve F10 tuşuyla çıkın ve bilgisayarınız kesinlikle açılacaktır...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunu bende farkettim. peki windows 8 açılışta bios yazıları falan gelmeden açılan hızlı bir sistem ama ben win 8 yükledim bende geliyo bunu nasıl kapatıp hızlı başlatıyoruz.

M

Mba35

SDN Okuru
Hocam çok teşekkürler öyle bir yükten kurtardın ki beni anlatamam

G

Gmoun0

SDN Okuru
Bana yardım edin secure boot denen birşey yok o menüde olan şeyler:

Boot configuration Bu seçilemiyor
Fast boot [enabled]
Launch CSM. [disabled] buda seçilemiyor
Delete boot option

PEKSUM

Üyecik
Arkadaşlar pc bios ayarlarına giriyorsa her açılışta hiç bios pilini felan boşuna değiştirmeyin 1 dakikanızı almaz boot menüsünden secure bootu disabled yapın altta çıkan uefı yı UEFI and Legacy yazanla değiştirin ve F10 tuşuyla çıkın ve bilgisayarınız kesinlikle açılacaktır...

Kardeşim pc başlar iken bios ile açılıyor. Biostan ssd i el ile tıklandığında açılıyor yardımcı olabilirmisin

Mehmetfenk

Üyecik
Bendede ayni sorun var.uefi and legacy yok bendeki uefi and csm yapiyorum yine olmiyor acil yardim.secure bootu da disable yaptim bu arada

stat counter