PC Magazine Aralık Sayısı Çıktı. Hediyesi: Crysis

PC Magazine'in Bu ayki içeriğini beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    82

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türkiye'nin en çok beğenilen bilgisayar dergilerinden PC Magazine'in Aralık sayısı çıktı. Dergiyi alanları bir de sürpriz bekliyor. Bu ayın hediyesi; müthiş oyun Crysis.

Diğer dergilerin Kasım sayıları bayilerdeyken, PC Magazine'in Aralık sayısı çoktan okurlara ulaşmaya başladı. Derginin kapak konusu; "Herkes İçin Overclock". Derginin içinde başka hangi konuların olduğunu, yakında yayınlayacağımız "Bilgisayar dergilerinde Aralık 2007" yazımızda görebileceksiniz. Dergiyi satın alanları bekleyen hediye ise oyun demoları. İndirmesi saatler, belki de günler sürecek olan oyun demoları arasında Türk yapımcıların hazırladığı Crysis de var.

PC Magazine Aralık 2007 Sayısı

dergikapak_buyuk19.jpg

:: Derginin kapağını ve içeriğini nasıl buldunuz? Ankete katılın, bu başlıkta yorumunuzu bildirin.

Bilgi için: PC Magazine
SDN – http://shiftdelete.net

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
şey o da demo değil demi :L

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
YAv şu Farcry bedava değilmi onu koyamıyorlarmı

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Öyle bir yazmışsınız ki dedim tam sürüm mü.. Nölüyooo dedim birden :D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Crysis tam sürüm 12 gb arkadaşlar haberiniz olsun :) oyun yüklenirken pc başını terk ettiğim oldu :) Dergininde içeriği'de güzel ..

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
warkortali dedi ki:
Crysis tam sürüm 12 gb arkadaşlar haberiniz olsun :) oyun yüklenirken pc başını terk ettiğim oldu :) Dergininde içeriği güzel ..
ve çok kasıyor,şahsen ben oynuyorum :)

RedBull

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vall ya bu ne öyle bir başlık ki bedava sandım :D

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bizde bedava sandık.Demosuymuş.Her oyunun demosu zaten her ay dergielrle beraber verilir yani illa derginin reklamını yapacaksınız :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Konu başlığa süper, haberi okumasan koşturcaksın dergi almaya. :D
Crysis, erkek oyunuymuş bazı bilmiş arkadaşlar öyle dedi. :*
Dergi kapağına gelince ben beğenmedim. Pek bir karışık görünüyor. İçerikte iyi gündemdeki konular işlenmiş yine.

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Biraz daha sölenirse "Konu Başlığı" ile ilgili laf değiştirecekler :) Görünce hadi be almıştım zaten demiştim ama iyikide almışım :D

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Nmss dedi ki:
Biraz daha sölenirse "Konu Başlığı" ile ilgili laf değiştirecekler :) Görünce hadi be almıştım zaten demiştim ama iyikide almışım :D
:D

selcukyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu yılkı dergı ıyıcene dokuldu dogrusu 2008 yılında kesınlıkle uyelıgımı ıptal ettırecem aralık sayısı ewıme 3 gun once geldı abone olmama ragmen ılk bana gelmesı yerıne marketlere fılan once gıdıyor buda benı delı edıyor ayrıca bu aykı dergıde hayrettlere dustum VERSEYDINIZ YA SU PARDUSU BU AYDA demekten alıkoyamadım kendımı her ay her ay pardus cd sı verildi keske chip e uye olsaymısım pcmag bu sene herseyını degıstırdı kalıtesınıde kesınlıkle almayın arkadaslar EVİM PARDUS CD SIYLE DOLDU ISTEYENE BELES PARDUS CD VERİYORUM :)))umarım gerekli yerlere gıderr ole kolay degıl dergı ıslerı gorun bakalım 2008 de abone sayınızı.

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ben aldım da pek bişi yok overclock dan bahsetmiş baya anakartlar ve ekran kartları baya baskı var ve yeni çıkan ürünler hakkında bilinmesi gerekenleri yazzmış pek tatmin edici bişi yok açıkcası

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
pcmag verdiklerini biraz yenilerse daha iyi olur ve şu farcry bedavaydı ya anlaşsalar ya ubisoft la iyi reklamla çok satar

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bu ay bişe yok.(Hakkı abi dergide yazar ama n'apalım:Dost acı söyler :D )