PC iyi olmasına rağmen dota 2 kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

huso4892

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2-3 gün önce dotayı yükledim.oyuna ilk girdiğimde ayarlar en yüksekteydi,nvidia geforce experience ile optimize ettim yine en yüksek ayarlara aldı ancak oyun içi 20-30 fps görüyodum.ayarları düşürdüm 4 seviyenin 3. seviyesine getirdim.biraz düzelme olur gibi oldu sonra tekrar kasmaya başladı bende 2.seviyeye kadar çektim yine bi süre sonra kasmaya başladı.ısınmaylada alakalı değil çünkü 1 gün oynuyodum ertesi gün bile ilk oyun kasabiliyo.aynı oyunun başında hiçbişey yokken sakin yerlerde bile anlık kasmalar yapabiliyo.ayrıca sestede cızırtı oluyo.genelde düşük fps li durumlarda rahatsız edici bi cızırdama var.normal giriş ekranında beklerken bile cızırtı yapıyo.bu bilgisayar ile cod-ghosts,bf4,watchdogs,crysis3 gibi oyunları sorunsuz oynuyorum ama dotada bi problem var.

Screenshot by Lightshot

Screenshot by Lightshot

pc özellikleri bunlar.tüm driverler güncel ve herşey performans vermesi olarak ayarlanmış.virüs yok ve her hafta asc ile bakım yapıyorum.

2 ekran kartı var ve oyunda nvidia ile çalışıyor orda bi problem yok.

beytoa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driveları güncellemeni öneriririm.Dota kurulurken kendi istediği programlardan (direct,vb) biri düzgün çalışmıyor olabilir.