Pc direksiyon

OzgurAksaka

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,

Forza Horizon 4 için direksiyon almak istiyorum. İlk defa alıcam ve fiyatlar çok değişken. Mesela X firma 2000₺ satarken diğeri ise 300₺ Satıyor. Arasında farkı nedir ?

Teşekkürler,
Özgür

Sansar667

Profesör
Merhaba arkadaşlar,

Forza Horizon 4 için direksiyon almak istiyorum. İlk defa alıcam ve fiyatlar çok değişken. Mesela X firma 2000₺ satarken diğeri ise 300₺ Satıyor. Arasında farkı nedir ?

Teşekkürler,
Özgür

Bütçeniz ne? , sıfır mı ikinci el alacaksanız? Zaten pek fazlada seçenek yok ya g27 ve üstü logitechlere ya da thrustmaster ürünlerine bakacaksınız kalite arıyorsanız. Ürünlerin arasındaki fark titreşim motorları , direksiyonun kaç derece döndüğü , malzeme kalitesi ve hissiyat gibi şeylerde. Ucuz ürünlerde direksiyon yarım tur veya bir tur dönerken pahalı ürünlerde 2.5tur dönebiliyor.

OzgurAksaka

Üyecik
Bütçeniz ne? , sıfır mı ikinci el alacaksanız? Zaten pek fazlada seçenek yok ya g27 ve üstü logitechlere ya da thrustmaster ürünlerine bakacaksınız kalite arıyorsanız. Ürünlerin arasındaki fark titreşim motorları , direksiyonun kaç derece döndüğü , malzeme kalitesi ve hissiyat gibi şeylerde. Ucuz ürünlerde direksiyon yarım tur veya bir tur dönerken pahalı ürünlerde 2.5tur dönebiliyor.
Çok teşekkürler, yardımcı oldu konuyu kapatabilirsiniz.

OzgurAksaka

Üyecik
Yaşnı yere cevap atmışım :)

Bütçem konusunu pek düşünmedim açıkcası ilk defa alcağım için fiyatlarını bilmiyorum pek ama 1500 tl çıkabilirim diye düşünüyorum. Ama tabi 200-300 tl snopy markaları var onlarada bakmadım değil, ne kadar ucuz ise o kadar iyidir bu devirde. Snopy vh5 önerirmisiniz ? Vites pek önemli değil, otomatik kullanırım. Önemli olan videolardakı gibi drift yapılabilmesi ve güzel bi şekilde araba kullanılması.