PC Değil de Araba Toplasaydık?

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
PC Değil de Araba Toplasaydık?

178901_327849380622411_167831169957567_829926_1812914279_n.jpg

https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=327849380622411&set=a.215279128546104.52508.167831169957567&type=1&theater

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
gelecekte arabalarda pc gibi toplanacak bence istediğin yada istemediğin şeyleri ekleyip çıkarabilecek hale gelecek yada sabit bir şasinin üstüne değişik karoser seçenekleri gibi şeyler yakın gelecekte karşımıza çıkacak bence elektrikli araçların gelişimi sektörün zamanla yeni trendleri oluşturmasını sağlacayak

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
gelecekte arabalarda pc gibi toplanacak bence istediğin yada istemediğin şeyleri ekleyip çıkarabilecek hale gelecek yada sabit bir şasinin üstüne değişik karoser seçenekleri gibi şeyler yakın gelecekte karşımıza çıkacak bence elektrikli araçların gelişimi sektörün zamanla yeni trendleri oluşturmasını sağlacayak
Oldu. Üç parçadan oluşsun mesela, kaporta orta kabin(veya sürücü ve yolcu kısmı) ve bagaj olarak. O üç parçayı oluşturana kadar birleştirme veya işçilik ücreti zaten alınacak bir de o üçünü oluşturmak için ücret ödenir ooohh ne güzel.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Oldu. Üç parçadan oluşsun mesela, kaporta orta kabin(veya sürücü ve yolcu kısmı) ve bagaj olarak. O üç parçayı oluşturana kadar birleştirme veya işçilik ücreti zaten alınacak bir de o üçünü oluşturmak için ücret ödenir ooohh ne güzel.

dar görüşle bakma dünyaya bugün rc oyuncaklarda da aynı şey kullanılmıyormu bitane şase alırsın kendine sıkıldıkça üstüne farklı bir kupa alır takarsın hiç böyle birşey görmedin sanırım gelecekte oyuncakta gördüğümüz bu şey bindiğimiz arabalardada olacak aslında teknik olarak bu olay şuandada otomobil firmaları kullanıyor sadece detayları bize bırakmıyorlar 308 ve c4 mesela buna senin anlayabileceğin en basit örneklerden biri ikiside aynı platformu kullanıyor üstündeki karoser kısmı farklı

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
vay be manyak parçalamışlar ne kadar parçası var arabanın ya şuraya bak:scared:

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
dar görüşle bakma dünyaya bugün rc oyuncaklarda da aynı şey kullanılmıyormu bitane şase alırsın kendine sıkıldıkça üstüne farklı bir kupa alır takarsın hiç böyle birşey görmedin sanırım gelecekte oyuncakta gördüğümüz bu şey bindiğimiz arabalardada olacak aslında teknik olarak bu olay şuandada otomobil firmaları kullanıyor sadece detayları bize bırakmıyorlar 308 ve c4 mesela buna senin anlayabileceğin en basit örneklerden biri ikiside aynı platformu kullanıyor üstündeki karoser kısmı farklı
Hee tamam ebaydan çok alışveriş yapılır desene... Ben olmaz dedim mi?? Kep değiştirmeye benzemez araba işi, zor diyorum olmaz demiyorum...

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hee tamam ebaydan çok alışveriş yapılır desene... Ben olmaz dedim mi?? Kep değiştirmeye benzemez araba işi, zor diyorum olmaz demiyorum...

üç aya piyasada demedik zaten gelecek teknolojisinden konuşuyoruz

biraz belgesel izle iyi gelir 12. dk da başlayabilirsin dediğim olay orada anlatılıyor
[video=youtube;OOZPK7Q0Ndg]http://www.youtube.com/watch?v=OOZPK7Q0Ndg&feature=player_embedded#![/video]

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Olmaz demedim diyorum hâlâ video atıyorsun, baştan olmaz demediğim halde ne bu işkence ne bu ısrar?

timur27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben başka konua açmak istedim
biraz evvel bir video izledim
videoda bi bilim insanı suya dalıyor
ve karşısına bir biyoloji dalındaki ismi tür (ben öyle biliyorum)(yanlış yazıyorsam özür diliyorum)
ve o canlı kendi kendine şişmeye şiştikçe de büyüyo ve öyle şişiyo ki ondan sonra da bya bi uzuyo
acaba burda bur da bilim adamı varsa bu videodaki türü ne oldugunu bizlere açıklasın bu türün ne oldugunu
video da you tube dadır. \ gizemli canlı desin 8.video zzten orda sabah bunu trt haberin sitesinda gördüm aradan birkaç dakiaka geçtikten sonra baktım o videoyu bulamadım:)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Çok zor iş be.Ama tabiki bunların hepsini tek bir kişi yapmıyor.Her parçayı, her kısmı konusunda uzman insanlar yapıyor.O yüzden bir elin nesi var, milyonlarca insanın arabası var :D

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Zamanında yanlış hatırlamıyorsam Passat'ın bir reklamı vardı ve yeni Passat'ta 2000 parçanın değiştiğinden bahsediyordu...

Modeli yükselen bir otomobilin 2000 parçası değişiyorsa o araçta toplam kaç parça vardır?

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Zamanında yanlış hatırlamıyorsam Passat'ın bir reklamı vardı ve yeni Passat'ta 2000 parçanın değiştiğinden bahsediyordu...

Modeli yükselen bir otomobilin 2000 parçası değişiyorsa o araçta toplam kaç parça vardır?
50000den fazla olduğuna eminim.

Mr.Dante

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
git kendini uçurumdan at bunları toplamaktan daha iyi :D:D

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Dinamik ve genç ful enerji olanı herşey ona kolay
Bu işler kafa işi ben olsan benden çare tükenmez kanka :D