PC 'de film izlemek için kullanacağım tv monitör tavsiyesi ?

Bu konuyu okuyanlar

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bende fm 16 oynuyorum en iyisi tabi geniş monitör hem de film izleme açısından ama sadece geniş monitör yetmiyor bazıları kalitesiz oluyor fakat kendi kafana göre alma derim 700 tl lik monitörler bunlar alabileceginin en iyisini al

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Genel kullanım için IPS panel tercih edilir. Ayrıca IPS paneller normal LED panellere göre çok daha iyi ve keskin görüntüler verir ama, önceliğiniz oyun ise LED ve Mat ekran tercih edin.

Genel kullanım için oldukça iyi ve şık bir monitör. AOC kendini monitör konusunda kanıtlamış kaliteli bir markadır.

AOC i2369Vm 23" 5ms (Analog+2xHDMI+MHL+DisplayPort) Full HD Fiyatı

Oyun için harika bir monitör.

http://www.hepsiburada.com/benq-rl2...oparlor-full-hd-led-oyuncu-monitor-p-BD801342

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ekleme yapayim: aoc LG panelini kullanır dayanıklıdır lakin renkler biraz daha mat tarzdadır. Aynı monitörü kullanıyorum gerçekten monitörün dış görüntüsü olarak çok şık duruyor ps4 te de iyi performans veriyor tabi bu fiyata göre.

RuLinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende fm 16 oynuyorum en iyisi tabi geniş monitör hem de film izleme açısından ama sadece geniş monitör yetmiyor bazıları kalitesiz oluyor fakat kendi kafana göre alma derim 700 tl lik monitörler bunlar alabileceginin en iyisini al

evet haklısınız çok güzel monitörler var lakin benim bütçem 900 lira fiyat performans ürünü bakıyorum bu ikisi arasında kaldım o yüzden

Genel kullanım için IPS panel tercih edilir. Ayrıca IPS paneller normal LED panellere göre çok daha iyi ve keskin görüntüler verir ama, önceliğiniz oyun ise LED ve Mat ekran tercih edin.

Genel kullanım için oldukça iyi ve şık bir monitör. AOC kendini monitör konusunda kanıtlamış kaliteli bir markadır.

AOC i2369Vm 23" 5ms (Analog+2xHDMI+MHL+DisplayPort) Full HD Fiyatı

Oyun için harika bir monitör.

BenQ RL2455HM 24" 1ms (Analog+DVI+2xHDMI+Hoparlör) Full HD Fiyatı

aoc 27" ve ips ekranlı monitörlere baktım beni aşıyor 900 liram var :) sizce linkteki lg filmde tatmin etmezmi

Ekleme yapayim: aoc LG panelini kullanır dayanıklıdır lakin renkler biraz daha mat tarzdadır. Aynı monitörü kullanıyorum gerçekten monitörün dış görüntüsü olarak çok şık duruyor ps4 te de iyi performans veriyor tabi bu fiyata göre.

LG Al gerisini sal

Lg linkteki modeli kullandınız mı hocam nasıl bilginiz var mı

Herşeyden Anlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG'yi 6 senedir kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım sanada tavsiye ediyorum kardeşim

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Lg çok iyidir televizyon olarakda samsung ve lg arasında kaldık lg biraz daha mat oldugu için samsung almıştım