Yardım PayPal ABD Venmo Kaydolmaya Çalışırken Aldığım Hata

Bu konuyu okuyanlar

EuropeanDriver

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar, PayPal ABD üzerinde bir teklif var. Teklifin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021 tarihi olarak görünüyor. Gerçekten 10 dolar verir mi bana bilemiyorum ama bunun için kaydolmamı istiyor. Kaydolmaya çalışırken PayPal ABD üzerinde kayıtlı olan numaramı girmeye çalışırken "There's a problem. Review it then try again." bu hatayla karşılaşıyorum send code butonuna tıkladığımda. Bu hatayı nasıl çözebilirim bana lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok sevinirim.

Jarvisit

Tech is my home
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
2,331
Arkadaşlar, PayPal ABD üzerinde bir teklif var. Teklifin geçerlilik tarihi 31 Aralık 2021 tarihi olarak görünüyor. Gerçekten 10 dolar verir mi bana bilemiyorum ama bunun için kaydolmamı istiyor. Kaydolmaya çalışırken PayPal ABD üzerinde kayıtlı olan numaramı girmeye çalışırken "There's a problem. Review it then try again." bu hatayla karşılaşıyorum send code butonuna tıkladığımda. Bu hatayı nasıl çözebilirim bana lütfen yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok sevinirim.

+90 Türkiye bölgesi olduğu için bence SMS göndermiyor.

EuropeanDriver

Asistan
Reaksiyon puanı
38
+90 Türkiye bölgesi olduğu için bence SMS göndermiyor.
+90 numaramı denemedim hocam +1 numaramı denedim textnow uygulaması üzerinden edindiğim. Hatta yıllık 5 dolar ücret ödüyorum numarayı korumak için.

Son mesajlar