PayByMe Kart Steam ile Anlaştı (Sonunda)

Bu konuyu okuyanlar

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[

Arkadaşlar selam,

Oyunculara yönelik kart olan PaybyMe sonunda Steam ile anlaşmış. İlk çıktığında bir hevesle almıştım (kart ücretsiz); ama anlaşmalı olduğu oyunları çok oynamadığım için kullanmamıştım. Zamanında hediye ettikleri 10 lira ile Steam yaz indirimlerine hazırım. :) Benden başka forumda bu kartı kullanan var mı? İsterseniz bu başlığı genel PaybyMe başlığı olarak kullanabiliriz.

Herkese iyi forumlar.

FlukiestFaun150

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mükemmel bir haber.Yarın Steam Yaz indirimide başlıyor.Sömürebileceğiniz kadar sömürün. :tt1:

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Appstore, google play store, PSN, Origin de eklendi listeye. Daha neler gelecek bekliyoruz heyecanla. :)

vermidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aktif bir ininal kullanıcısıydım ta ki pbm kart istenilen kredi kartı ile internet üzerinden para yatırabilme sistemini duyuruna kadar. oturduğun yerden para aktarabiliyorsun. ininalda hem ptt şubesine gidip oradaki sıranın bitmesini beklemen gerekiyor hem de her ay komisyon adı altında para kesiyorlar. kırdım attım ben de beyin bedava :)

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aktif bir ininal kullanıcısıydım ta ki pbm kart istenilen kredi kartı ile internet üzerinden para yatırabilme sistemini duyuruna kadar. oturduğun yerden para aktarabiliyorsun. ininalda hem ptt şubesine gidip oradaki sıranın bitmesini beklemen gerekiyor hem de her ay komisyon adı altında para kesiyorlar. kırdım attım ben de beyin bedava :)

Artık onu da yapmana gerek kalmayacak. Bu hafta ttnet ile anlaştılar. Yaptığın harcamalar bir sonraki ayın internet faturasına yansıyacak, oradan da ödeme yapabileceksin. ;)

HKKYCL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oradan şuraya buradan şuraya aktar üşeniyorum ya kredi kartı kullanmaya devam :/

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oradan şuraya buradan şuraya aktar üşeniyorum ya kredi kartı kullanmaya devam :/

Aynen ben de öyle düşünüyordum da önödemeli ve komisyonsuz olması cazip etti beni. Kredi kartından harcıyorsun güzel güzel ay sonu 300 liralık ekstreyi görünce direk patlıyorum o ay öğrenci bütçesiyle. :)

vermidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Abi ay başı 50-100 arası bir miktar yatırıyorum karta kullanıyorum ben. Komisyon ve acaba bu ay ekstre kaç para gelecek derdim omluyor :)

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar pbm cephesinden yeni bir haber daha var:

Bu hafta humblebundle la da anlaştıklarını duyurdular. Vatana millete hayırlı olsun :)

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Arkadaşlar pbm cephesinden yeni bir haber daha var:

Bu hafta humblebundle la da anlaştıklarını duyurdular. Vatana millete hayırlı olsun :)
daha yeni mi görüyon :D ben çoktan aldım bile oyunları ayrıca kart 2 hafta içerisinde mutlaka geliyor sipariş veren arkadaşlar sabırla bekleyin geliyor yani

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Bende bugün başvurdum bekliyorum. Kullananlar memnunlar mı ? aslında biraz kararsız kalmıştım ininal kart mı alsam bunumu alsam diye buna başvurdum. Birde buna en az ne kadar yükleyebiliyoruz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nasıl alırız bu kartı
https://card.payby.me/ bu siteye "Hemen Başvur" kısmına girip başvurabilirsiniz ücretsiz kargo ile adresinize gelir

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben kullanıyorum çok da memnunum. Kargo kart ücreti komisyon yok zaten. Anlaşmalı olduğu şirketler de bence yeterli. Bir oyuncunun alışveriş yaptığı tüm siteler mevcut. İnternetten banka ya da kredi kartından para yatırabiliyorsun. Daha ne olsun neden memnun kalmayayım ki? :)

vermidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kargom ulaşmıyor diye üzülen arkadaşlar bu hafta Gamex de olacaklarmış. Ücretsiz pbm kart dağıtacaklar gidip yıkabilirsiniz orayı :)

Skelatu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamex fuarında bir de warface giydirmeli kart çaktım kendime. Elimdeki karttaki para bitince ona döneceğim. Efsane olmuş kart. :) İlgilenen arkadaşlar için sanırım bu linkten başvurursanız hala yolluyorlar ---> http://payby.me/warface

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende bugün paybyme kart siparişi verdim.ininalin 2 TL vs kesmesi içime sinmedi.
sonradan paybyme'yi araştırdım ve vergi ücreti vs hiçbir şekilde para ödenmediğini duydum.
ayrıca kargo parasıda ödemiyorsun ücretsizmiş.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Ben 19 Ağustosta başvurmuştum bugün geldi. :) hepsiburada gibi sitelerde geçiyor mu ?

carnageror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçmiyor bildiğim kadarıyla. İnternette sadece anlaşmalı olduğu sitelerde, fiziksel olarak da visa logosu olan heryerde.

vermidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamekeystore ile de anlaşmaları varmış yeni gördüm ben. Oradan minecraft premium alıyorum ben mesela. ;)

deschain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hunmle bundle'yi de unutmamak lazım, güzel de kampanya var şu aralar aklınızda olsun. weeklydeki Focus paketi iyi ;)