Partilere Hayali Seçmen Yaratmaca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZorhaK

Rektör
bobileri daha önce ziyyaret etmiştim.Siyasete bulaşmadan iş yapsalar çok daha iyi olacak.Ancak siyasete bulaşmışlar..Hem de yanlı siyaset...Bütün karikatürlerde akp karşıtlığı var......(neredeyse)

x partisine yönelik böyle montajları olsa yine aynı eleştiriyi yapardım.Gönül ister ki herkese hitap eden yaratıcı etkinlikler görmek..ama nerde....

göbeğini kaşıyan adamları(%47)bir türlü sindiremedi bu zihniyet.Size naneli sakız tavsiye ederim..

Siz demokrasinin sonuçlarına katlannamayınca...kendi halkını aşağılayan bir zihniyete sahipsiniz.misal:göbeğini kaşıyan adam-kömüre oy veren adam-v.s

Göbeğimi de kaşırım kariyer de yaparım:DD:D
 

ZorhaK

Rektör
Elalem başbakan seçilince incile el basıyor tüm dünyaya birlik görüntülerini canlı geçiyor..Biz ise kendi başbakanımıza tahammül edemiyoruz..Eleştirin tabi ama saygılı olun..
 

zafercem

Asistan
Resimleri eleştiren arkadaşlar bunlar sadece espri. Siz de böyle ilginç resimler varsa bizimle paylaşın. Nedir bu tahammülsüzlüğünüz? Bu resimler de demokrasinin bir gereği değil mi? Ülkeye diktatörlük geldi de benim mi haberim yok. Ben daha önce CHP ile ilgili bunlara benzer resimlerde yayınlamıştım. Buna ne diyorsunuz? Eleştiriden, eleştirmekten korkmayalım. Bu resimlerde nasıl arttığı belli olmayan 6 milyon seçmene gönderme yapılmış. Tartışmayı fazla büyütmeden yorumlarımızı yapalım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst