Parkta toplu şekilde alkol alan kişilere ceza kesildi

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
İstanbul Fatih'te bulunan Numune Parkta toplanan bir grup alkol aldı. Sosyal mesafe kurallarını da hiçe sayan 15 kişiye Fatih Devriye Ekipler Amirliği ekipleri tarafından ceza kesildi.
Herkes kendi OHAL'ini maalesef yapmıyor bugün markete gitmek zorunda kaldım ve dışarısı bu şekilde önlemsiz dolanan kişilerle dolu. Bir an önce gerekli önlemlerin alınması ve yasakların gelmesi lazım.
Screenshot_20200328-185312_Bundle.jpg

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Parkta alkol almışlar...evlerinizde z......nın yazık bu insanlara acınacak hallerdeler...topluma zararları var...memlekete zararları var...bunların varlığı bile oksijeni tüketiyor..biz bu insanlarla aynı havayı soluyoruz...nefes almaları bile havayı kirletiyor...yazık yazık

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
adamlar fatih'te parka alkol alıyolar. challenge mı yaptılar nedir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Özgür irade diye birşey var. Yasa var mı içilmez diye? Sırf ceza kesmek için ceza kesiyorlar...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Karantina günlerinde dışarda toplanıp içmelerinde sorun var bence
Gönüllü karantina diyelim ona. Resmî kanallardan yapılan açıklama o yönde. Haa desinler sokağa çıkma yasağı geldi o zaman kessinler cezalarını ama bu şekilde kesemezler. Tamam sağlıklı birşey içmiyorlar ama kimsenin zevkine ve içtiğine karışamazsın. Toplumun genel düzenini bozmaya dönük bir hareket bile değil yani. Neyse güzel ülkemin saçma hareketlerine atıştık artık.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Gönüllü karantina diyelim ona. Resmî kanallardan yapılan açıklama o yönde. Haa desinler sokağa çıkma yasağı geldi o zaman kessinler cezalarını ama bu şekilde kesemezler. Tamam sağlıklı birşey içmiyorlar ama kimsenin zevkine ve içtiğine karışamazsın. Toplumun genel düzenini bozmaya dönük bir hareket bile değil yani. Neyse güzel ülkemin saçma hareketlerine atıştık artık.
İçmelerinden bahsetmiyorum o kimseyi ilgilendirmez zaten ama dışarda 15 kişi toplanmalarına laf ederim tabi yasak gelmedi hala o konuda haklısın

e00turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İstanbul Fatih'te bulunan Numune Parkta toplanan bir grup alkol aldı. Sosyal mesafe kurallarını da hiçe sayan 15 kişiye Fatih Devriye Ekipler Amirliği ekipleri tarafından ceza kesildi.
Herkes kendi OHAL'ini maalesef yapmıyor bugün markete gitmek zorunda kaldım ve dışarısı bu şekilde önlemsiz dolanan kişilerle dolu. Bir an önce gerekli önlemlerin alınması ve yasakların gelmesi lazım.
Ekli dosyayı görüntüle 91161
Alkol virüsleri öldürüyormuş öyle diyorlar :D Niyetleri kötü değildir belki :D
Bizim gibi gelişmekte olan ve fabrikaları sürekli çalışması gereken ülkelerde tam bir sokağa çıkma yasağı kolay kolay uygulanmaz korona için. Tabi bir sabah uyandığımızda 200 bin hasta ve 30 bin ölü ile karşılaşmazsak!

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Alkol virüsleri öldürüyormuş öyle diyorlar :D Niyetleri kötü değildir belki :D
Bizim gibi gelişmekte olan ve fabrikaları sürekli çalışması gereken ülkelerde tam bir sokağa çıkma yasağı kolay kolay uygulanmaz korona için. Tabi bir sabah uyandığımızda 200 bin hasta ve 30 bin ölü ile karşılaşmazsak!
birazda daha yazsan adamlara Pamuk prenses muamelesi yapıcan.......Polyanna gibi adamlar Alis harikalar diyarında...Adamları nerdeyse pamuklara saracan...Adamlara olmadı birde 1971 model Meşhur Oh Mamy Blue şarkısı eşliğinde halay çektirelim....

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
pamuk cüceler ve yedi prenses'teki gibi.

en güzel çözüm kendi ohal'ini ilan etmek. ben ilan ettim yasa falan da çıkardım kendi kendime. uymazsam şaplak atıyorum bir tane ceza olarak.

e00turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
birazda daha yazsan adamlara Pamuk prenses muamelesi yapıcan.......Polyanna gibi adamlar Alis harikalar diyarında...Adamları nerdeyse pamuklara saracan...Adamlara olmadı birde 1971 model Meşhur Oh Mamy Blue şarkısı eşliğinde halay çektirelim....
Oradaki kahkaların neyini anlamadın. Biraz ince bir espri olabilir kusura bakma. Bundan sonra esprili yorumların altına Dip not olarak açıklama bırakırım ;)

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Ekli dosyayı görüntüle 91161
İlla içmek istiyorsan al evine git evinde iç içlerinde virüs olan biri olsa hepsine geçecek ve virüsü kapan bir kişi 625 kişiye bulaştırabiliyor sonuç olarak böyle insanlar yüzünden vakalar artış gösteriyor

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Al işte, bunlar bir halt yese yine konu "müslüman ülkede neler oluyor"a bağlanacak.

Millet Covid-19 ile uğraşıyor, bir de bu embesillerle uğraşmak zorundayız.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İçmelerinden bahsetmiyorum o kimseyi ilgilendirmez zaten ama dışarda 15 kişi toplanmalarına laf ederim tabi yasak gelmedi hala o konuda haklısın
Toplanmanın da hala yasağı yok. Bu konuda kimse kimseye karışamaz. Sokağa çıkma yasağı getirsinler o zaman ceza kessinler.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Belirli yerlerde toplanmak artık yasak. Parklar, Sahil, Ormanlık alan gibi. Kısmi bir sokağa çıkmayasağı, resmi olmasa da var.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Zıkkımın kökünü içsinler birde parkta yani, çocuk çoluk görse ne olacaktı bu rezaleti?
Ülkecek tedaviden de önce akıllanmaya ihtiyacımız var.