Park etmiş TIR'a girdi: 1 ölü

Bu konuyu okuyanlar

temjelis

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Beykoz'da kamyonetin direksiyon hakimiyetini kaybeden 54 yaşındaki Mustafa Fevzi Erk, emniyet şeridinde park halindeki TIR'a arkadan çarptı

fft2mm473917.jpg

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışı Kavacık mevkiinde saat 00.30 sıralarında meydana gelen kazada, eşi Yasemin Erk ile bir ziyaretten kullandığı 34 VM 0483 plakalı kamyonetle dönen Mustafa Gevzi Erk, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Savrulan kamyonet Fayat Konak’ın emniyet şeridine park ettiği TIR’a arkadan çarptı. Yasemin Erk olay yerinde hayatını kaybetti. Kamyonette sıkışan Mustafa Fevzi Erk için kazayı görerek duran sürücüler itfaiye ve 112 Hızır Acil’e haber verdi.

EŞİM ÖLDÜ DİYE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

İtfaiye ekipleri Mustafa Fevzi Erk’i yaklaşık 2 saat süren çalışma sonucu kurtardı. Sedye ile ambulansa taşınan Mustafa Fevzi Erk gözyaşları arasında "Ben şimdi ne yaparım. Eşim öldü" dedi.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Mustafa Fevzi Erk’in hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

YARALI KÖPEĞE SAĞLIK EKİPLERİ SAHİP ÇIKTI

İtfaiye ekiplerinin kamyonetten yaralı olarak çıkardığı Golden cinsi köpek için Büyükşehir Belediyesi’nden veteriner hekim istendi.

Sağlık ekipleri, köpeğin üşümemesi için üzerine alüminyum folyo ile sardı. Yaklaşık 2 saat sonra gelen veteriner, köpeği otomobiline koyarak ayrıldı.

"UYKUM GELDİ PARK ETTİM"

Kazaya neden olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Fayat Konak, "Çok uykum gelmişti. TIR’ı emniyet şeridine park edip yattım. Bomba patladı zannettim. Dışarı çıktığımda kamyonetin TIR’a çarptığını gördüm. Benim suçum yok" dedi.

Trafik polisleri, hatalı park nedeniyle Fayat Konak’a para cezası kesileceği söyledi. Yasemin Erk’in cesedi ise Beykoz Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kaynak

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
off çok üzüldüm
yazık...