Pardus Topluluk Sürümü 4.0 XFCE 15 TEMMUZ Test Sürümü Duyuruldu

Bu konuyu okuyanlar

pardustopluluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pts40xfce8.png

Uzun bir zamandır çalışmaları yapılan Pardus Topluluk sürümünün "PTS 4.0 XFCE 15 TEMMUZ" adını taşıyan test sürümü, ülkemiz ve milletimiz için en önemli günlerden biri olan 15 Temmuz tarihine hitaben 15 Temmuz 2017 tarihinde duyuruldu.Pardus Topluluk olarak öncelikle tüm şehitlerimizi saygı ile anıyoruz. Mekanları cennet, ruhları şad olsun

Pardus Topluluk olarak bu sürümde ve diğer duyurulacak sürümlerde ülkemiz ve milletimiz için önemli olan tarihlerde yaptığımız çalışmaları o günün anlam ve önemine hitaben duyuracağız.

Emeği geçen ve destekleyen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Pardus Topluluk Yönetimi

Ekran Görüntüleri
pts40xfce.png

pts40xfce1.png

pts40xfce2.png

pts40xfce3.png

pts40xfce4.png

pts40xfce5.png

pts40xfce6.png

pts40xfce7.png

iblah60

Asistan
Reaksiyon puanı
482
bir bilgisayarım olsaydı indirip denerdim

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Hiç sevmedim valla.Ubuntu Linux daha çekici geliyor bana.:D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Hiç sevmedim valla.Ubuntu Linux daha çekici geliyor bana.:D
Şöyle söyleyeyim o zaman insanlarımız biraz pardus kullansa geri dönüşler yapsa bu geri donuslere göre düzenleme yapılsa pardus da güzel gelir sevilir şimdi biraz çekingenlik var ilk pardusu durumu yüzünden

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Şöyle söyleyeyim o zaman insanlarımız biraz pardus kullansa geri dönüşler yapsa bu geri donuslere göre düzenleme yapılsa pardus da güzel gelir sevilir şimdi biraz çekingenlik var ilk pardusu durumu yüzünden
Pardus mu kalmış? Elemanlar iyi güzel çabalıyor da Debian tabanlı bir Pardus kullanmak ağırıma gidiyor.