Parçaları Birleştirilen Bilgisayarda Görüntü Gelmedi

Bu konuyu okuyanlar

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Merhaba SDN, bazı parçalar var (10 yıllık) parçaları birleştirmeme rağmen görüntü gelmedi. PC çalıştı, fan dönmeye başladı da, American Megatrends ekranı gelmedi. Sistem;

Intel Pentium E5300
Gigabyte G31M ES2L
2 GB DDR2 RAM
250W PSU
500 GB HDD

xassy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Her şey olabilir. Montajı siz mi yaptınız, ya birisine mi yaptırdınız? Yoksa dün kullanıyordunuz da bugün mü bozuldu? En iyisi yarın bir bilgisayarcıya gidin. Malum yasaklarda geliyor. Aksatırsanız 1 ayı boş geçirirsiniz.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Ramleri kontrol edin birini önce birini çıkartıp deneyenin gelmezse diğerini çıkartıp eskisini takın

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Her şey olabilir. Montajı siz mi yaptınız, ya birisine mi yaptırdınız? Yoksa dün kullanıyordunuz da bugün mü bozuldu? En iyisi yarın bir bilgisayarcıya gidin. Malum yasaklarda geliyor. Aksatırsanız 1 ayı boş geçirirsiniz.
Ramleri kontrol edin birini önce birini çıkartıp deneyenin gelmezse diğerini çıkartıp eskisini takın
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

-----------------

Bilgisayarı tozlu raflardan çıkardım. Normalde Ryzen PC'm var da bu parçaları da buldum.

xassy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

-----------------

Bilgisayarı tozlu raflardan çıkardım. Normalde Ryzen PC'm var da bu parçaları da buldum.
Sorun değil. Umarım herkesin hiç bozulmayan güzel bir pcsi olur. Özledik o 5.000 TL 'ye GTX 1660 AMD Ryzen 5 3600x toplanan zamanları...

Son mesajlar