Parasını Hak Eden Telefon Almak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
4500 TL ye kadar para kotam var. Parasını hak edecek bir telefon almak istiyorum. 1000 TL de olur 4500 TL de.

Reaksiyon puanı
222
Kriterleriniz nedir ? ona göre yazdığım telefonlardan doğru seçim yapabilirsiniz
____________________________________________________________________________________

HTC U11+ Plus (ithalatçı)

Samsung Galaxy Note 8

Huawei Mate 10 Pro (ithalatçı)

Huawei Mate 10 Pro

OnePlus 5T (ithalatçı)

HTC U11 (ithalatçı)

Sony Xperia XZ Premium

Samsung Galaxy S8

Apple iPhone 8 Plus

Xiaomi Mi 6 Ceramic (ithalatçı)

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kriterleriniz nedir ? ona göre yazdığım telefonlardan doğru seçim yapabilirsiniz
____________________________________________________________________________________

HTC U11+ Plus (ithalatçı)

Samsung Galaxy Note 8

Huawei Mate 10 Pro (ithalatçı)

Huawei Mate 10 Pro

OnePlus 5T (ithalatçı)

HTC U11 (ithalatçı)

Sony Xperia XZ Premium

Samsung Galaxy S8

Apple iPhone 8 Plus

Xiaomi Mi 6 Ceramic (ithalatçı)

Ben android kullanıcısıyım normalde. İlkkez ios denemek kullanmak istiyorum ama biraz tereddürlerim var. İphone 5 ve 5s lerin artık ömürlerini tamamladığını düşünüyorum. Haberlerde görmüştüm Apple'nin 6 6s ve 7 leri de güncellemeler üzerinden yavaşlattığını vs ve soğutuyor beni. İphone 8 lerin ise hem fiyatların parasını hak etmediğini düşünüyorum hemde düşük bataryaları düşündürüyor :(
Kriterlerim:
1-)Batarya iyi olmalı.
2-)Kasma donma vs yapmamalı
3-)Ön ve arka kameralar iyi olmalı
4-)İthalatçı olmamalı
5-)Ve beni en az 5 yıl idare etmeli.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Ben android kullanıcısıyım normalde. İlkkez ios denemek kullanmak istiyorum ama biraz tereddürlerim var. İphone 5 ve 5s lerin artık ömürlerini tamamladığını düşünüyorum. Haberlerde görmüştüm Apple'nin 6 6s ve 7 leri de güncellemeler üzerinden yavaşlattığını vs ve soğutuyor beni. İphone 8 lerin ise hem fiyatların parasını hak etmediğini düşünüyorum hemde düşük bataryaları düşündürüyor :(
Kriterlerim:
1-)Batarya iyi olmalı.
4-)İthalatçı olmamalı

iOS’te kullanmak istiyorsanız, iPhone8 Plus en doğru seçim olacaktır her açıdan. Benim iPhone6’ım 4. Yılı şuan bataryasını değiştirdim gayet memnunum. 2 ve 3. Maddeler konusunda sorun yaşamıyorum beni rahatsız etmiyor. Bataryası çok çok iyi değil ama benim için ideal. Şuan alınabilecek bi telefon değil ama iPhone6, 4. Yılına girmişse sorunu yoksa iPhone8 Plus, 5 yıl götürür.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 4600ken 8 Plus nedir yahu? S9 alabiliyorsan al. Ama yine de yeni HTCyi biraz bekle

---- Mesajlar birleştirildi ----

8 Plus seneye ios 12 ile yamulacak

Son düzenleyen moderatör:

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
iOS’te kullanmak istiyorsanız, iPhone8 Plus en doğru seçim olacaktır her açıdan. Benim iPhone6’ım 4. Yılı şuan bataryasını değiştirdim gayet memnunum. 2 ve 3. Maddeler konusunda sorun yaşamıyorum beni rahatsız etmiyor. Bataryası çok çok iyi değil ama benim için ideal. Şuan alınabilecek bi telefon değil ama iPhone6, 4. Yılına girmişse sorunu yoksa iPhone8 Plus, 5 yıl götürür.

Parasını hak ediyor mu sence? Ve 7 plus ile 8 plus arasında çok fark göremiyorum ben. Bilemiyorum yine.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ayrıca bekle biraz yeni cihazlar gelsin hepsinin fiyatları belli olsun

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
S9 4600ken 8 Plus nedir yahu? S9 alabiliyorsan al. Ama yine de yeni HTCyi biraz bekle

8 Plus seneye ios 12 ile yamulacak

"8 Plus seneye ios 12 ile yamulacak" tamda bundan korkuyorum inan :( Bu yüzden parasını hak etsin istiyorum.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Kriterlerim:
1-)Batarya iyi olmalı.
4-)İthalatçı olmamalı
-hepsi xz premium'a uyuyor.tasarımı biraz kötü ancak.kameraları en iyi kamera olmasa bile ilk 5'e rahat oynar.Kendim kullanıyorum bataryasından çok memnunum çok yoğun kullanımda 5.30 saat ekran süresi görüyorum.Normal kullanımda 7 saat.Birde çok fazla bir fiyatı yok mağazalarda 3000,internetten 2700'e bulunuyor
-biraz bütçeyi arttırıp mate 10 pro'da düşünebilirsiniz.Yine çok iyi bir cihaz.ama video çekerken biraz sallanıyor (görüntü sabitleyicisi kötü).ama bu cihazın bataryası çok iyi diğer cihazlar aynı kullanımda %0 olmuşken bu hala %30 seviyelerinde falan oluyor.Kameraları da çok iyi fotoğraf konusunda bence en iyisi (sadece videosu biraz kötü diğer yanlardan kamerası en iyilerden)
-note 8'de düşünülebilir hatasız bir telefon gibi ama onun bataryası biraz kötü.kamera olarak mate 10 pro'dan daha iyi
Ama ben bunlar yerine sana kesinlikle yeni çıkan telefonları almanı öneririm.Şuan mobil dünya kongresinde tanıtılıyor cihazlar 1-2 ay'a kalmaz s9 Türkiye'de olabilir.Şuan ön satışta 4500 Liraya satılıyor ve yanında gear sport akıllı saat hediye.O bu cihazlardan daha iyi bir cihaz kesinlikle onu beklemenizi öneriyorum

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
-
Kesinlikle Note 8

Büyük ekran tercihlerim arasında değildir. En fazla 5,8" olabilir. Hatta buda biraz fazla ama max 5,8" olabilir.

S9 bekle
Note 8
v30+
X(biraz pahalı ama)

Aslında ben tercihimi Sony, Samsung yada Apple dan yana kullanmak istiyorum. Diğer markalara biraz yabancıyım. Ve yabancı olduğum içinde güvenmiyorum.

Son düzenleme:

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Şu an iPhone olarak almaya değer tek cihaz 7 Plus. Ama Mate 10 Pro o fiyattayken yine alınmaz bence. S9 alabilirsin, ya da P20 bekle derim. Asus Zenfone 5Z de çok iyi telefona benziyor SD 845 versiyon 8GB ram ile gelecek %90 ekran kasa oranı var 2800-3200 bandında gelirse alınır net. 480 Euro’ya satılacak yurtdışında.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Bu memlekette teknoloji üretilmediği sürece biz hep o fiyatları hak etmeyen cihazlar alarak kazıklanmaya devam edecez...

HsynKrkmz1991

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İphone 8 Plus 64gb aldım hepsiburada.com da 4300 tl ye. Teşekkürler yorum ve görüşleriniz için.