Para Kazanmak

Bu konuyu okuyanlar

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Merhabalar ben bir öğrenciyim ve uzaktan eğitim olduğu için düzgün bir pcye ihtiyacım var çok şükür ki bir tane pc'm var ama ben hem oyun oynayıp hemde ders yapmak istiyorum bu yüzden de yeni bir pc için paraya ihtiyacım var ailem orta durumlu nasıl kolay veya zor yoldan para kazanabilirim?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhabalar ben bir öğrenciyim ve uzaktan eğitim olduğu için düzgün bir pcye ihtiyacım var çok şükür ki bir tane pc'm var ama ben hem oyun oynayıp hemde ders yapmak istiyorum bu yüzden de yeni bir pc için paraya ihtiyacım var ailem orta durumlu nasıl kolay veya zor yoldan para kazanabilirim?
Çıraklık ile?

perdeci641

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İnternet te (YouTube vb.) İçerik üretebilirsin

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Çırak olarak çalışsa kaç para vericeklerki?

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
İnternet te (YouTube vb.) İçerik üretebilirsin
oyun olarak düşündüm müzikal açıdan bir kaç kez beat yapmışlığım var fakat geliştirmem lazım bilemedim.öyle fazla işte marifetim yok yani internet odaklı :D

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
oyun olarak düşündüm müzikal açıdan bir kaç kez beat yapmışlığım var fakat geliştirmem lazım bilemedim.öyle fazla işte marifetim yok yani internet odaklı :D
Oyun hesabı kasıp satabilirsin eğer iyiysen.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Youtube vs olmaz. Freelancer da olmaz.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Oyun hesabı kasıp satabilirsin eğer iyiysen.
işte konu da o güzel bilgisayarım yok
Sistemim
4 GB RAM
AMD R6
AMD Radeon Graphics R6
Dizüstü bir pc
CS:GO en düşük ayarlarda 45-65 FPS
Valorant en düşük ayarlarda ilk zamanda 55-70 arası idi güncelleme geldikçe 35-40 olmaya başladı
LoL kasmıyor ama onda kolsuzum :/
Durum bu ama dediğin şey mantıklı cevabın için teşekkürler @furkan221635
EDİT=Birde çok ara sıra ping sorunum oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günlük 50 tl falan dese aylık 1500 hadi tanıdığı olsun 75 versin günlük 2250 tl olur.
günlük işler falan var aslında bi instagram sayfası vardı adını unuttum paylaşıyordu işte bi gün çalışıp 200 lira veriyorlar vs...

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
işte konu da o güzel bilgisayarım yok
Sistemim
4 GB RAM
AMD R6
AMD Radeon Graphics R6
Dizüstü bir pc
CS:GO en düşük ayarlarda 45-65 FPS
Valorant en düşük ayarlarda ilk zamanda 55-70 arası idi güncelleme geldikçe 35-40 olmaya başladı
LoL kasmıyor ama onda kolsuzum :/
Durum bu ama dediğin şey mantıklı cevabın için teşekkürler @furkan221635
EDİT=Birde çok ara sıra ping sorunum oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

günlük işler falan var aslında bi instagram sayfası vardı adını unuttum paylaşıyordu işte bi gün çalışıp 200 lira veriyorlar vs...
O tarz oyunlar için sisteme pek gerek yok. Aldığınız fpsler gayet yeterli. Şu anda ekran kartsız oynuyorum ben intel hd graphics ile :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,087
3D max uygulamalasını öğren. Evleri dizayn yap içli dışlı.

Bi bakarsın ücreti karşısında senden dizayn isteye bilirler.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Sanayi Sitelerinde köfte ekmek su gibi gidiyor. Yürüyen bir ızgara ve Bim köftesi ile seni kimse tutamaz. Tanesini 10 liradan satsan bir sanayi sitesinde 20 kişi rahat alır. 200 TL cepte, günde 5 sanayi sitesi dolaşsan günde 1000 TL.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Sanayi Sitelerinde köfte ekmek su gibi gidiyor. Yürüyen bir ızgara ve Bim köftesi ile seni kimse tutamaz. Tanesini 10 liradan satsan bir sanayi sitesinde 20 kişi rahat alır. 200 TL cepte, günde 5 sanayi sitesi dolaşsan günde 1000 TL.
teşekkürler size de cevap için ama şu dönemde ailemin kişisel aracı yok bu virüs döneminde minibüslere binmek istemiyorum (sanayi minibüsle buradan 15 dk) Umarım yaza kadar bu virüs biter:)

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
ohoo hocam siz çok şey bekliyorsunuz. Ben minibüsten ya da kişisel araçtan bahsetmedim. Yürüyen ızgarayı 150 - 200 TL'ye sanayiden yaptırabilirsiniz. Ayrıca sabah erkenden kalkıp sanayiye kadar yürümek zorundasınız. Daha önceden sanayi sitelerinde çalıştım ve yürüyerek gittim her zaman. Öğlenleri de hep köfte ekmek yerdik ordan aklıma geldi bu fikir.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
ohoo hocam siz çok şey bekliyorsunuz. Ben minibüsten ya da kişisel araçtan bahsetmedim. Yürüyen ızgarayı 150 - 200 TL'ye sanayiden yaptırabilirsiniz. Ayrıca sabah erkenden kalkıp sanayiye kadar yürümek zorundasınız. Daha önceden sanayi sitelerinde çalıştım ve yürüyerek gittim her zaman. Öğlenleri de hep köfte ekmek yerdik ordan aklıma geldi bu fikir.
işte şu anda sabahları olmaz derslerim var .Akşamüstleri ise dışarı çıkamıyorum yasaktan dolayı o yüzden yazdım umarım yaza biter bu virüs diye :)

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
16 yaşından küçük olup da bu işi başarabileceğinizi pek sanmıyorum. İnternet üzerinden bir şeyler denemeniz daha gerçekçi olur.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,087
Berberliği öğrenmen sana faydalı olabilir. Bir ara biri öğretmek isterse yardım elini geri çevirme. Git öğren.
Hatta iyi berber olursan Okuma filan fiyasko anca para kazanırsın.

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Berberliği öğrenmen sana faydalı olabilir. Bir ara biri öğretmek isterse yardım elini geri çevirme. Git öğren.
Hatta iyi berber olursan Okuma filan fiyasko anca para kazanırsın.
berberlikte diri para var iyi fikir.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Telefon numaralarının buröşürleri sokaklara dağıt format atılır de format a 50 tl para al