Bu konuyu okuyanlar

irfan5858

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu sitede işçi alıp çalıştırarak puan kazanıyorsunuz. Eğer kasanın puanını aşarsanız kasadaki parayı puanı aşan kullanıcılara dağıtıyorlar. Çok basit gerçekten herkese tavsiye ediyorum.

sitede kazandığınız kömürü satıp puan kazanıyorsunuz. İster siteye para yatırıp daha çok kazanın ister yatırmadan kazanın o size kalmış bir şey ben şahsen yatırmadan kazanıyorum. Herkese bol kazançlar şimdiden

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
hayır reklam değil herkes bilsin istedim sadece ama siz nasıl anladıysanız direk reklam dediniz
eğer reklam değilse hesabınızı açar açmaz bunu paylaşmazdınız. eğer reklam değilse konuyu düzenleyip linki silin ve forumda aktif bulunduktan sonra paylaşın

irfan5858

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim amacım sadece hem bilgilendirmek hemde kendime referans toplamak bunun reklamla ne alakası var

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
İlk mesajında bak ben para kazandım sizde kazanın diye gelip hele hele referans kodlu link veriyorlarsa tamamı reklamdan gider

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
İlk mesajında bak ben para kazandım sizde kazanın diye gelip hele hele referans kodlu link veriyorlarsa tamamı reklamdan gider
abi, çiftlik bank benzeri birşey. konuyu kapat ama ban atma. ama sana kalmış

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Gerek yok. Bu tip konulra karşı tavrımızı biliyorsunuz zaten

irfan5858

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yemin ederim amacım reklam yapmak deildi sadece referansdı amacım özür dilerim

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
arkadaşlar yemin ederim amacım reklam yapmak deildi sadece referans
7-)Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkler yine aynı şekilde forum üyelerinden para, oyun, oyun içi item, Uygulama vb şeyleri istemek yasaktır. Yönetimin izin vermiş olduğu genel kullanımda olan inanal,Tosla, Turknet vb hariç tutulmaktadır.