Papara sanal kart güvenli mi

ofarslan18

Asistan
Merhaba ben 13 yaşındayım :) papara hesap açtım fakat onaylamadım tc kimlik vs istiyor güvenilir mi sanal kart alacağım ailemin bilmemesi lazım çünkü steamden oyun alcam yardımcı olursanız sevinirim

margarin

Asistan
Merhaba ben 13 yaşındayım :) papara hesap açtım fakat onaylamadım tc kimlik vs istiyor güvenilir mi sanal kart alacağım ailemin bilmemesi lazım çünkü steamden oyun alcam yardımcı olursanız sevinirim
Güvenlidir. Bi' sıkıntı olmaz. Çoğu arkadaşım sizin gibi kimlik bilgilerini girmekten korkuyordu fakat hepsini ikna ettim. Hatta şu an hepsinde fiziksel kart var. :D

Son düzenleme:

ofarslan18

Asistan
Fiziksel kart eve geliyor sorun orada annemlerğn bilmemesi lazım benim normalde halkbank kartım var ama babama kayıtlı harcama yapıldığında tık mesaj gidiyor alınabilse alırım
Güvenlidir. Bi' sıkıntı olmaz. Çoğu arkadaşım sizin gibi korkuyordu fakat hepsini ikna ettim. Hatta şu an hepsinde fiziksel kart var. :D

margarin

Asistan
Öyle bir şey mi var ?? Örnek şok tan alabiliyor muyum
Aslında yok. Ben kartı getiren kuryeyi arayıp rica etmiştim. Kartınızı getiren kurye ile telefonda konuşabiliyorsunuz veya not falan bırakabiliyorsunuz. Gerekli şikayetleri yapmanız için bile bi' kısım var. Kuryeyi ararsınız şu noktadan teslim almak istiyorum dersiniz.

daily.Chavo

Profesör
Yasaklı
İnnial alıp saklayabilirsin ben 13 yaşındayken 3-4 tane innial kartımdan toplam 2.500 tl harcamıştım sonra ben 17 yaşındayken babam hepsini öğrendi ve üzücü son

Son mesajlar