Papara komple kapatmak.

Bu konuyu okuyanlar

alperen_s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar arkadaşlar papara komple kapatmak istiyorum bir daha kullanmak istemiyorum bunun için ne yapmak gerekir ne lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Papara hesabına kayıtlı cep telefonundan çağrı merkezini arayarak hesabının kapatılmasını talep edebilirsin.

Eğer hesabında bakiyen varsa hesabın kapatılmadan önce bakiyeni çekmen ya da harcaman gerekmektedir.

alperen_s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Papara hesabına kayıtlı cep telefonundan çağrı merkezini arayarak hesabının kapatılmasını talep edebilirsin.

Eğer hesabında bakiyen varsa hesabın kapatılmadan önce bakiyeni çekmen ya da harcaman gerekmektedir.
Kapatırken neler gerekir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neler isteniyor kapatmak isterken?

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bir şey yapmanıza gerek yok. Girmezseniz kapalı gibi olur. Komple silme işlemi gibi bir kapama olmaz. Yasal olarak veri saklamak zorundalar.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Merhabalar arkadaşlar papara komple kapatmak istiyorum bir daha kullanmak istemiyorum bunun için ne yapmak gerekir ne lazım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Dostum ben de geçenlerde paparaya kaydoldum. Kapatmak isteme sebebin nedir bir şey varsa ben de kart gelmeden yol yakınken iptal edeyim