Papara hesap doğrulama

Bu konuyu okuyanlar

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Telefona uygulamasını indirdim fakat bişey yapmaya çalışınca Hesabını onayla çıkıyor karşıma. Tc kimlik falan istiyor.
Bu bilgileri girecek kadar güvenli mi papara?

Kart alsam yine bu bilgileri ister mi?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Sanırım evet hesabı kullanabilmek için bu basit doğrulama adımını geçmeniz gerekiyor. Yıllardır kullanıyorum. Hatta ben sözleşmeli kullanıyorum ıslak imza falan da attım yani. Herhangi bir güven problemi yaşamadım yaşayanı da duymadım. Zaten tc numaralarımız cirit atıyor her yerde :D

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Sanırım evet hesabı kullanabilmek için bu basit doğrulama adımını geçmeniz gerekiyor. Yıllardır kullanıyorum. Hatta ben sözleşmeli kullanıyorum ıslak imza falan da attım yani. Herhangi bir güven problemi yaşamadım yaşayanı da duymadım. Zaten tc numaralarımız cirit atıyor her yerde :D
Giriyorum ama kabul etmiyor. Hem pcden hem de telefondan deniyorum hata veriyor.

EnesV

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Telefona uygulamasını indirdim fakat bişey yapmaya çalışınca Hesabını onayla çıkıyor karşıma. Tc kimlik falan istiyor.
Bu bilgileri girecek kadar güvenli mi papara?

Kart alsam yine bu bilgileri ister mi?
Güvenilirmi bilmiyorum ama ben 1 yıllık kullanıcısıyım başıma birşey gelmedi bu zamana kadar.
(Ben Verdim Kimliğimi)

EnesV

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Hocam foruma baktım, kimlikle selfie çek gönder yazıyor. Ben yapmam öyle şeyler. :D İnşallah düzelir.
Ben öyle şeyler yapmadım kimliğimi yazdım 2 hafta sonra kurye kartımı getirdi kimliğimi aldı yazdı gitti. Bu arada Netflix, Spotify ve Youtube'nin yarısını Papara ödüyor. Sistemsel hatadır yarın dene yada telefonla ara onları sor.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Benim uzunca bi ismim var onu tam yazınca kabul etti. Çözüldü işaretleyin de, diğerleri de yararlansın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar para gönderecek varsa gönderebilir. :D