Soru Papara çöktü

Bu konuyu okuyanlar

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ben ve birkaç arkadaşım Papara hesaplarımıza giremiyoruz. İnternette de konuyla alakalı hiçbir şey bulamadım.

Sizde aynı sorunu yaşıyor musunuz?

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Ben ve birkaç arkadaşım Papara hesaplarımıza giremiyoruz. İnternette de konuyla alakalı hiçbir şey bulamadım.

sabah bende girmekte zorluk yaşadım, bir sorun var anlaşılan
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi denedim girebiliyorum

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Yoğunluktan dolayı olduğunu düşünmüyorum. Bence bir saldırı ya da sızma vardır.

MeRDaN21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sızma veya saldırı olsa bu kadar erken sürede erişime açılamaz diye düşünüyorum. :)

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Müşteri hizmetleriyle görüştüm, anlık bir hata olduğunu, teknik ekibimiz konuyla ilgilenmektedir, Herhangi bir hacklenme vb. durum söz konusu değildir dediler

Screenshot_2022-05-02-13-49-48-934_com.mobillium.papara.jpg

Son düzenleme:

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
1651490818744.png

Sızma veya saldırı olsa bu kadar erken sürede erişime açılamaz diye düşünüyorum. :)
Zaten halen açılmıyor. Sürekli gidip geliyor.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm, anlık bir hata olduğunu, teknik ekibimiz konuyla ilgilenmektedir, Herhangi bir hacklenme vb. durum söz konusu değildir dediler
Öyleyse iyidir.

BilalEmir29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bendede oluyor aynısı ama biraz bekleyince giriyor yoğunluk var sanırım şuan, çökme değil

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Birkez daha müşteri hizmetleriyle görüştüm. Hesabınızda bakiye varsa fiziksel işlemlere devam edebilirsiniz. atmden para yatırabilirsiniz dendi

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Bende de aynı sorun mevcut.

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben bir sorun yaşamadım ama papara artık hesaba yarılan paralardan ücret tahsil edicekmiş doğrumu?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ben bir sorun yaşamadım ama papara artık hesaba yarılan paralardan ücret tahsil edicekmiş doğrumu?
Ondan da edecekse ben Tosla'ya geçerim. Hadi ATM'lerdeki ücreti bir nebze kabullendik fakat hesaplar arası ücret kesilmesi de fazla kaçtı. Herkes Papara'yı uygun özelliklerinden dolayı kullanmaya başlamışken bu değişiklikler hoş olmadı.

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
zaten benim paparayı kullanmamdaki sebeplerden biri kullanım ücreti ve atm ücreti olmamasıydı umarım yapmazlar
Ondan da edecekse ben Tosla'ya geçerim. Hadi ATM'lerdeki ücreti bir nebze kabullendik fakat hesaplar arası ücret kesilmesi de fazla kaçtı. Herkes Papara'yı uygun özelliklerinden dolayı kullanmaya başlamışken bu değişiklikler hoş olmadı.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
zaten benim paparayı kullanmamdaki sebeplerden biri kullanım ücreti ve atm ücreti olmamasıydı umarım yapmazlar
İninal kullanıcısıydım. Zaten başka ön ödemeli kartlar hakkında bilgim yoktu. Sonra piyasadaki çoğu ön ödemeli kartı merak edip temin ettim. Eğer böyle bir şey olursa Tosla veya PeP kullanacağımı düşünüyorum.