Panseksüel sporcu ve şişme kadının aşkı: Evlendiler!

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Konunun sonuna bir özür ekleyerek bitirmiştim. Hesabım hacklenmedi ama aslında bu bir yerde ilgi ve alaka tespit sınavı gibi düşünerek açtım. Ciddi ciddi konular açıyoruz kimsenin umurunda bile olmuyor, böyle dandik gundik konular açınca yorumlar yağmur gibi geliyor maşaallah! :D

@yolcu35 @epsilon06
Abi böyle aşk meşk seksi konularını kim es geçer?

Adrenalin resmen ?

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Konunun sonuna bir özür ekleyerek bitirmiştim. Hesabım hacklenmedi ama aslında bu bir yerde ilgi ve alaka tespit sınavı gibi düşünerek açtım. Ciddi ciddi konular açıyoruz kimsenin umurunda bile olmuyor, böyle dandik gundik konular açınca yorumlar yağmur gibi geliyor maşaallah! :D

@yolcu35 @epsilon06
hocam başından sonuna kadar haklısın,işe yarar konu açarsın 3 5 kişi takılır,magazin takılırsın AVM gibi dolar.
hani pazarda gezerken 15-20 kişilik kalabalık görürsün,sanırsın adam ucuz işe yarar malı var,ama kalabalığın içine girince bakarsın ki,adam meyve soyacağı satıyor.:):)

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517

@yolcu35 @epsilon06
Hocam eğlenecek yer arıyor herkes. Gerçekler çok acı olduğu için kaçmaya çalışıyoruz

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506

@yolcu35 @epsilon06
Sanırım gençliğin kafası böyle konulara çalışıyor. ?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Göreve davet edersen gelmeyebilirler açılışa davet edelim bence ???
Dedektif tutalım bende hocamız olduğundan emin değilim???
Olur iyi fikir emin olmamız lazım??

@yolcu35 @epsilon06
Birde sen açarsan daha çok yağmur gibi yağarız böyle abi? Ağlanacak halimize gülüyoruz işte ne yapalım:) Ciddi konularının ehemmiyetli olduğunu biliyorum kesin sensindir?Burda kaçırıldın diye hemen geldik yoksa hiç böyle konuların popüler falan olduğundan değil yani??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Göreve davet edersen gelmeyebilirler açılışa davet edelim bence ???
Dedektif tutalım bende hocamız olduğundan emin değilim???
Olur iyi fikir emin olmamız lazım??

@yolcu35 @epsilon06
Birde sen açarsan daha çok yağmur gibi yağarız böyle abi? Ağlanacak halimize gülüyoruz işte ne yapalım:) Ciddi konularının ehemmiyetli olduğunu biliyorum kesin sensindir?Burda kaçırıldın diye hemen geldik yoksa hiç böyle konuların popüler falan olduğundan değil yani??

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Bunların çeşitleri var hepsi hava ile şişirilmez hava ile şişirilen en ucuz olanları.
Bu habere konu olan tabi benim tahminim gerçeğe yakın etsi doku silikondan yapılır hatta özel gerçek doku kullanılır içinde bir iskelet sistemi bulunduğu için rahatlıkla ayakta durabilir oturabilir veya yatabilir.Parmaklarının ucuna kadar iskelet destek sistemleri var.Ayrıca gerçek kadın boyunda ve kilosunda olur tasarımı sipariş edilirken kendin seçersin ten renginden göz rengine kadar.Bildiğim kadarıyla bu şekilde olanlar sadece Amerika'da satılır ve fiyatları oldukça pahalıdır yıllar önce gördüğüm zaman 15.000 dolar fiyatı vardı.Ülkemizde yurtdışından gelenler bile ciddi paralara satılıyor ancak onlar gerçek kadın kilosunda değil ve tasarımını siz seçmiyorsunuz.
Bunlar sadece Amerikada üretilmiyor. Çinde ve Uzakdoğuda üretiliyor çoğunluğu ve hatta Amerikada üretildiğini söylediğin ürünlerin bir kısmı Uzakdoğudan ara malzemeleri olarak geliyor Amerikada işlemden geçip son ürün olarak alıcılara gidiyor. TPE silikon yani termoplastik elastomer silikondan üretilen bu silikon kadınların içinde çelik bir iskelet oluyor. Türkiyeye DHL,UPS,TNT veya FEDEX gibi kargolarla yaklaşık 1000-3000 TL arası bir kargo ücreti ile geliyor. 30 kg üzeri ağırlıkta olursa gümrük müşavirliği ile anlaşmadan ürünü alamıyorsunuz. Çünkü 30 kg üzeri ithalata giriyor. İşin kötü yanı gümrük müşavirliği ile anlaşsanız hem kargo şirketi hem de müşavirlik tarafında sapık şeklinde görülme ihtimali de cabası.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Panseksüel sporcu ve şişme kadının aşkı gündeme bomba gibi düştü!

Ekli dosyayı görüntüle 130601

Kendini panseksüel olarak tanımlayan Kazakistan'lı sporcu Yuri Tolochko, şişme kadın Margo ile evlendi. Evliliklerinin çok iyi gittiğini söyleyen Tolochko, evlendikten sonra eşinin çok "bozulduğunu" ve estetik cerrahlardan randevu aldığını söyledi.

İlişkilerinin başlamasından yaklaşık bir yıl sonra Kasım ayında şişme kadın ile evlenen Kazakistanlı vücut geliştirmeci, eşinin "bozulduğunu" söyledi. Yuri Tolochko, eşi Margo'nun "tamir" edilmesini bekliyor. Tamirat için randevu alan Tolochko, 7 Ocak günü eşinin tamir edileceğini söyledi.

Yuri geçen yıl aralık ayında Margo'ya evlenme teklif etmişti ve çiftin mart ayında evlenmesi planlanmıştı, ancak plan koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Düğün nihayet kasım ayında onlarca misafirle gerçekleşti.

Kazakistan'lı sporcu Tolochko, 18 aylık ilişkilerinin ardından sevgilisi şişme kadın ile "evlendi".

Yuri Tolochko, şişme kadın nişanlısı Margo ile törenle evlendi, evlilik törenine çifti tebrik etmek üzere onlarca kişi katıldı, çift romantik bir şekilde dans etti.
Sosyal medya hesabından düğününde ne kadar mutlu olduğunu paylaşan Tolochko’nun paylaştığı görüntüler gündem oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 130603

Instagram hesabı üzerinden 140.000'den fazla takipçiyle paylaşılan görüntülerde, Tolochko ve Margo çiftinin mutluluğu dikkatlerden kaçmadı.

Kendini "bir deli" olarak tanımlayan Bay Tolochko eşi Margo ile çok uyumlu bir ilişkiye sahip olduğunu sık sık dile getiriyor. Tolochko ayrıca eşi Margo'nun “ateşli ve şefkatli” bir kişiliğe sahip olduğunu söylüyor.

Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde, çiftin öpüştüğü ve köpük banyosunun tadını çıkarırken “#ideal_relationship #true_love ve #happy_wife_happy_life” gibi etiketlerle balayı fotoğraflarını paylaştığı görülüyor.

Birlikte spor salonunda egzersiz yapan çiftin bir paylaşımında Tolochko: “Çiftlerin daha az konuşması ve daha fazla bağlantı kurması gerekiyor. Zamanla ben eşim bunun farkına vardık.” İfadelerini kullandı.

Tolochko, Margo ile ilk kez bir gece kulübünde tanıştığını ve onu istenmeyen bir ilgiden kurtardığını ve çiftin Kovid-19 krizi dünyayı etkisi altına almadan önce mart ayında evlenmeyi planladıklarını fakat törene arkadaşlarının katılamamasından dolayı ertelediklerini söyledi.

Eşinin bozulan görünüşünden memnun olmayan Bay Tolochko, Margo için ocak ayına bir randevu aldı. Eşini bozulan görüntüsünü estetik cerrahlar “düzeltecek”.

Ekli dosyayı görüntüle 130605

Eşinin durumuna çok üzüldüğünü belirten Tolochko, "Evlendikten sonra çok değişti, ilk başta kabul etmek zordu ama daha sonraları alıştım.” Diye ekledi.
Vücut geliştirmeci kendini panseksüel olarak tanımlıyor. Panseksüel bireyler "bir karaktere, bir resme, bir ruha, sadece bir kişiye" âşık olabilir.

Beni tanıyan arkadaşların bu tür haberleri bana yakıştırmayacaklarını bilirim... Lakin, hayat bu işte, oluyor böyle vakalar dedik, bu günlerin gergin ortamı üzerine az bi tebessüm de lazım dedik ve getirdik. Umarım kusurumuza bakmazsınız! :)
Kafa bimilyon hrhld.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bunlar sadece Amerikada üretilmiyor. Çinde ve Uzakdoğuda üretiliyor çoğunluğu ve hatta Amerikada üretildiğini söylediğin ürünlerin bir kısmı Uzakdoğudan ara malzemeleri olarak geliyor Amerikada işlemden geçip son ürün olarak alıcılara gidiyor. TPE silikon yani termoplastik elastomer silikondan üretilen bu silikon kadınların içinde çelik bir iskelet oluyor. Türkiyeye DHL,UPS,TNT veya FEDEX gibi kargolarla yaklaşık 1000-3000 TL arası bir kargo ücreti ile geliyor. 30 kg üzeri ağırlıkta olursa gümrük müşavirliği ile anlaşmadan ürünü alamıyorsunuz. Çünkü 30 kg üzeri ithalata giriyor. İşin kötü yanı gümrük müşavirliği ile anlaşsanız hem kargo şirketi hem de müşavirlik tarafında sapık şeklinde görülme ihtimali de cabası.
Abi o kadar anlatıyoz da boş ya hâlâ herkes hava basılıyor falan diyo ?

Abi o kadar anlatıyoz da boş ya hâlâ herkes hava basılıyor falan diyo ?

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Çok şişirmemişler. Zayıf duruyor. Biraz daha şişirsinler. ? Bakalım. Daha ne kadar saçmalıklar göreceğiz.
Bom patladı ?

Çok şişirmemişler. Zayıf duruyor. Biraz daha şişirsinler. ? Bakalım. Daha ne kadar saçmalıklar göreceğiz.
Bom patladı ?

Bom patladı ?

Allah bu Server hatasını kahretsin.