Panik Anlarınızda En Büyük Yardımcınız

Erdem Yener

Asistan
Firefox tarayıcınız ile kimsenin görmesini istemediğiniz sitelerde geziyorsanız ve aniden bir baskın ile karşılaştıysanız panik yapmayın; Panic Button var.

Açık olan tüm Firefox sayfalarını ve sekmelerini aynı anda kapatarak tamamen temiz bir masaüstü görmek istiyorsanız Panic Button size bu konuda yardımcı olabilir. Eklentiler menüsünden seçeneklerine ulaşabileceğiniz bu eklentide ister tüm sayfaları tek bir araç çubuğunda birleştirerek küçültebilir isterseniz de hepsini kapatarak Firefox’dan çıkabilirsiniz.


İster hepsini küçültün isterseniz de tarayıcınızdan çıkarak
tüm açık sayfaları kapatın.


Kimseler Görmesin

F9 tuşu ile tüm siteleri kapatabileceğiniz bu eklentinin ufak bir simgesini de tarayıcınızda herhangi bir yere koyma şansınız da bulunuyor. Ancak bu işlem için Görünüm menüsünden Araç Çubuklarına oradan da Özelleştir butonuna tıklamalısınız. Orada yer alan Panic Button simgesini istediğiniz yere sürükleyerek eklentiyi farenizle kullanma olanağı bulabilirsiniz. Eklentinin simgesindeki ikonu ve yazıyı istediğiniz gibi değiştirebilir ve böylece bu eklentinin ne işe yaradığını başkalarından gizleyebilirsiniz. Ani baskınlar için birebir çözüm olan Panic Button karda yürüyüp izini belli etmek istemeyen internet kullanıcıları için kullanışlı bir eklenti.


En altta yer alan eklentinin simgesini tarayıcı pencerenizde
istediğiniz yere sürükleyerek bırakabilirsiniz.

İndirin

:: Eklentiyi kurmak için buraya tıklayın.

:: Davetsiz misafirlerin baskınlarından kurtulabildiniz mi?

Bilgi için: AE Creations
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net
 

Rom.

Rektör
Onursal Üye
E abi baskına uğradığımızda adam gelir direk pc'ye bakar ve boş bi masaüstü gördüğünde de hemen çakar davayı :D Onun için arkada her zaman bi word veya ezcel belgesi bulundurun :)
 

redyellow

Doçent
Buna ne gerek var ki?

Ben kesin çözüm söyleyim size:

Kimsenin görmesini istemediğiniz sitelere girmeyin:)

Öyle siteler sağlığa zararlıdır arkadaşlar, sağlığınıza dikkat edin.
 
Üst