PAndemi zamnı netwok marketing işi yapılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

mustafaozan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar bu sektöre girmek istiyorum ama insanlarla birebir iletişim kurma, görüşme bu zamanda sıkıntılı olur gibi. network yapanlar varsa aranızda işi nasıl yürüttüğünü söyleyebilir mi? mesela benim aklımda multivitamin ürünlerininin kalite olarak üst seviyede olduğu kyani şirketi var ürün segmenti olarak çok iyi ama insanlarla görüşme işini nasıl planlamam gerekiyor hiç bilmiyorum

emreryurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Hocam selamlar,Kyani firması ile daha önce çalıştım ben.Şu an hala sürekli olarak yapan çevrem olduğundan biliyorum az çok.Şu an yüz yüze görüşme,eğitim ve toplantılar yok.Eğitim ve toplantılar Zoom,birebir eğitimler de Webinarjam üzerinden yapılıyor.Başlarken sponsorun olan kişi yönlendirir zaten seni yüksek ihtimalle.

mustafaozan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Selamlar hocam bilgi içinn de çok teşekkürler. Sanıyorum ki firmadan ayrılmışssınız özel değilse sebebini sormak isterim

charset

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam şuan genellikle uzaktan takip ediyorlar(kyani de kişileri yayınlara yönlendiriyorlar) tabiki yüz yüze iletişimlerde devam ediyordur fakat eski kadar değil. Eğer başladıysanız nasıl gittiği hakkında bilgi verebilir misiniz?