Haber Pakistan, 'ahlaksız içeriği' filtreleyip yasaklama konusunda başarılı olamaması gerekçesiyle TikTok'u engelledi

Craigdiizzeer

Doçent
Yasaklı
Gerçekten inanan birisinin ve Allaha kulluk eden birisinin ahlaksız olması pek mümkün değil.
Ama dini kullanıp kendini dindar gösterip ahlaksızlık yapan pek çok da insan var.
Ateistler konusunda ise ateist olduğunu bildiğim ama düzgün ahlaka sahip pek çok insan biliyorum. Kul hakkı yemeyen, fukaraya yardım eden, çocuk okutan...
Hocam herkesin hayat tecrübesi bir değil. Şimdi belli bir kesimden zarar görmüş insanın o kesime karşı bir antipatisi oluşur. Senin çevreni bilemiyorum. Herkes kendi çevresinden mesuldür. Benim inandığım tez herkeste kötülük yapma potansiyeli vardır. Lâkin bu kişinin tercihine bırakılmıştır. Kimi faaliyete geçirir kimi geçirmez. Karakter ve kişilik meselesi bu birazda. Psikoloji okuyan arkadaşlar bilir. Bunun dışında diğer dediklerinize aynen katılıyorum. Haydi bana kolay gelsin x))
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplum düşüncesi vayra "onlardan bize ne" diye. Bu deyime göre Dünya hiç bir zaman iyi bir yer olmayacak.
Malesef birlik yok insanlarda. Sözde var, ama özde yok.
Bundan sonrada insanlar ne ekerse evlatlarından da karşılığını biçeceklerdir.
Hocam bu banane dediğim olaydan kasıt şu.. Bir insana kendi doğrunu anlatırsın. Eğer arkadaş uymuyorsa kendi haline bırakırsın. Bunu ona zorlayamazsın. Özgürlük dediğimiz olayda burdan geliyor. Galiba yanlış anlaşılıyorum ya da anlatamıyorum