P40 lite

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Arkadaşlar p40 lite almayı istiyorum bataryası beni idare edermi sizce
Günlük:
1saat görüntülü konuşma
1.5 saat sosyal medya
1 saat okey oynuyorum
Bide 1 saat youtube bakiom

Haftasonları ise:
2 saat film izliom
1 saat okey
1.5 saat sosyal medya
1.5 saat görüntülü konuşma
Sizce kaç saat götürür hafta içi ayrı hafta sonu ayrı

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar p40 lite almayı istiyorum bataryası beni idare edermi sizce
Günlük:
1saat görüntülü konuşma
1.5 saat sosyal medya
1 saat okey oynuyorum
Bide 1 saat youtube bakiom

Haftasonları ise:
2 saat film izliom
1 saat okey
1.5 saat sosyal medya
1.5 saat görüntülü konuşma
Sizce kaç saat götürür hafta içi ayrı hafta sonu ayrı
Huawei cihazlarì batarya konusunda başarılı ama senin kullanım senaryon özellikle hafta sonları baya uzun.Hafta içi kullanımınla 1,5 gün götürür.Hafta sonu kullanìmınla günde içinde şarja takarsın.Cihazın bataryadan ziyade google servislerinin olmaması,video performansının beklentilerin altında olması,ekran kalitesinin vasat olması gibi dezavantajları var.Bunlar senin için sorun değilse alabilirsin.

kartezyen38

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Bu isteklerininin hafta içi olanını birçok cihaz karşılar yani rahatça tercihte bulunabilirsin fakat Huawei cihazlarının ABD ambargosunu göze alıyorsan.

Reaksiyon puanı
7,999
Bence P40 Lite yerine başka alternatiflere yönel. Google servisleri olmayan telefonu almak şu an bildiğin kumar. Ya tutarsa diye alınıyor eğer tutarsa tamam iyi ancak ters bir şey olursa olan son kullanıcıya olur. O yüzden şu ABD-Çin arası bir düzene girene kadar bence Huawei cep telefonu alınmaz.

Reaksiyon puanı
6,425
Bence P40 Lite yerine başka alternatiflere yönel. Google servisleri olmayan telefonu almak şu an bildiğin kumar. Ya tutarsa diye alınıyor eğer tutarsa tamam iyi ancak ters bir şey olursa olan son kullanıcıya olur. O yüzden şu ABD-Çin arası bir düzene girene kadar bence Huawei cep telefonu alınmaz.
Ben sadece google servislerinin telefonun tam olarak %30 hafızasında olduğu için Huawei aldım ve moreapps adlı uygulama sayesinde her uygulama var ve onun yerine youtube vanced kullanabilirsin