P40 lite alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim de

benim de demek istediğim evet o markalar paralarını etmiyor da cin markaları da fırlardı. Peki kamera konusunda nasıl memnun musunuz ? Şarj konusunda sıkıntı veriyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni geldi işte o girş seviyesi cihazları da fırlattılar. Dünyada en pahalı cihazları biz alıyoruz yazık günah herkesin hakkı var iyi cihaz kullanmaya.
Kamerası işimi görüyor memnunum zaten surekli foto ve video ceken biri degilim portre modunu cok sevdim ön kamerası da güzel fskat ben surekli kullanmiyorum
Bataryasından cok memnunum özellikle hızlı sarj özelliği benim imdadıma yetisti ben gece yatmadan önce takıyorum onun dısında dısardayken sarj aleti veya powerbank tasımıyorum İPhone 5s'ten sonra Mİ9T bana ilaç gibi geldi

Benim de

benim de demek istediğim evet o markalar paralarını etmiyor da cin markaları da fırlardı. Peki kamera konusunda nasıl memnun musunuz ? Şarj konusunda sıkıntı veriyor mu ?

Yeni geldi işte o girş seviyesi cihazları da fırlattılar. Dünyada en pahalı cihazları biz alıyoruz yazık günah herkesin hakkı var iyi cihaz kullanmaya.
iyi cihaz kullanmak bizim en doğal hakkımız
Ben bütün maaşımı bir telefona yatırmak istemiyorum bir telefona 4-5 bin vermek istemiyorum cunku bu fiyatları hak etmiyorlar isterse amiral gemisi olsun umurumda bile değil bir telefona max 3000 veririm bir kuruş dahi vermem
Babamın da iyi bir telefon kullanmaya hakkı vardı RN8 önermistim 3 ay önce beni dinlemedi gitti Galaxy A10 aldı

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Samsung un o yavaşlığından sorunlarından bıktık senelerce. Suan Apple 6s kullanıyorum sıkıntım yok ancak kamera konusunda daha iyi sorunsuz bir telefon istiyorum da piyasada çoğu telefonun illa bir eksiği var en ideal tel s10e onun da pili çok düşük. Buna taktım kafayı onu da genelde yorumlar olumsuz xiami ye de pek güvenemiyorum nedense o kadar araştırsam da

O
onun fırlaması devletin 2 hafta önce ekstradan vergi yüklemesi birazda fırsata çevirdiler bastılar zamı açıkçası 2000lerin üzerinde de Apple Samsung huawei dışındaki telefonlara fazla para vermek saçma geliyor nedense hala o güveni saglayamadılar bende
Samsung kafana yatmıyorsa Xiaomi mi a3 öneririm.Xiaominin cihazları içinde yüzde yüz kefil olacağım tek cihaz.Mi9t güzel cihaz ama forumlara bakıyorum cihazın kastığını söyleyen var,mobil veride sıkıntılar olduğunu söyleyen var, batarya performansının düştüğünü söyleyen var.Redmi Note 8 Pro da iyi bir cihaz ama ekran olayı sıkıntı,mediatek işlemci uzun vadede acaba dedirtebiliyor.Mi a3 de saf android var.Xiaomi arayüzündeki gereksiz ıvır zıvırlar yok.Hem akıcı,hem performanslı, Bataryası iyi, kamerası iyi benim çok tuttuğum bir cihaz.Mi a3 e bi bak derim.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Samsung kafana yatmıyorsa Xiaomi mi a3 öneririm.Xiaominin cihazları içinde yüzde yüz kefil olacağım tek cihaz.Mi9t güzel cihaz ama forumlara bakıyorum cihazın kastığını söyleyen var,mobil veride sıkıntılar olduğunu söyleyen var, batarya performansının düştüğünü söyleyen var.Redmi Note 8 Pro da iyi bir cihaz ama ekran olayı sıkıntı,mediatek işlemci uzun vadede acaba dedirtebiliyor.Mi a3 de saf android var.Xiaomi arayüzündeki gereksiz ıvır zıvırlar yok.Hem akıcı,hem performanslı, Bataryası iyi, kamerası iyi benim çok tuttuğum bir cihaz.Mi a3 e bi bak derim.
Teşekkürler araştıracağım. Media tek işlemcili telefon almam sonuçta en az iki yıl kullanmam lazım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Teşekkürler araştıracağım. Media tek işlemcili telefon almam sonuçta en az iki yıl kullanmam lazım
Zaten telefon alacaksan 3 yılda bir değiştireceksin ömürlük telefon diye bir şey yok ben 5 yıl İPhone 5s kullandım elimde kaldı bu yüzden bundan sonra 5 yıl kullanmayacam 3 yılda bir değiştirecem Kerem Enginar'ın taktiğini uygulamak gerek adam çok mantıklı konuşuyor ve en sevdiğim editörlerden biri

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Hocam google servislerinin hepsi yüklenebiliyor pc ile kuzenimde var pc ile yükleniyor

İsterseniz video sunu atabilirim
Biliyorum yüklendiğini ama çok zahmetli bir iş ve ileride gelecek güncellemeler için tekrardan indirmeniz gerekecek.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
K
Zaten telefon alacaksan 3 yılda bir değiştireceksin ömürlük telefon diye bir şey yok ben 5 yıl İPhone 5s kullandım elimde kaldı bu yüzden bundan sonra 5 yıl kullanmayacam 3 yılda bir değiştirecem Kerem Enginar'ın taktiğini uygulamak gerek adam çok mantıklı konuşuyor ve en sevdiğim editörlerden biri
Kerem enginarı bende severim de ne diyor o sözünü hatırlayamadım. He su var ne kadar sık değiştirirsen elindekini satabilirsin elimde 6s var 2.5 yıldır kullanıyorum suan satmak istesem hala bir ederi var birde 6ay önce Apple şoför gönderdi bu alacağım androidlerde olmayacak tabi ama en azından satamazsak da dertsiz tasasız kullanacak bir telefon arıyorum

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
H
hepsiburada n11 vs var diyor video da sonra devamlı yenilenir falan diyor. Google işe anlaşırsa buna Google yüklerler mi acaba ?

Kamera konusunda baya güzel videolarda falan izledim de o yüzden işlemci de güzel diye düşünüyorum da kullanan var mı diye sordum da bakalım araştırıyorum

Aynı programlar yüklenir deniyor
Google yüklenmez. Trump salmıyor çünkü. Play store anlaşamadıkları için yok zatem. Huawei kendş mağazasını o yüzden oluşturuyor

Reaksiyon puanı
6,381
O telefon 3000 tl iken güzeldi. Ama artık 3600 tl fiyatı hak etmiyor. Tek hak ettiği nokta SD 765G dengi işlemcisi. O telefon yerine kesinlikle mi note 10 lite öneririm. Şu an 3500-4000 arası tek fiyatını hak eden cihaz mi note 10 lite ki özellikle kamera olarak inanılmaz işler başarıyor. Ekranı edge ve amoled. Yani kesinlikle aynı fiyata mi note 10 lite öneririm.

Kamera olarak mi note 10 lite, performans olarak p40 lite, batarya performansı olarak mi note 10 lite, ekran olarak mi note 10 lite, tasarım kişiden kişiye değişir.

Son düzenleme:

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Google yüklenmez. Trump salmıyor çünkü. Play store anlaşamadıkları için yok zatem. Huawei kendş mağazasını o yüzden oluşturuyor
Araştırdım baya da store yi kurmuş sanki bu saatten sonra anlaşsalar da Google play olacağını sanmıyorum

soulflybrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
P40 lite alınır mı Google sız sorun olur mu? Bir de o fiyatlara özellik kamera vs konusunda nasıl ? Virüs nedeniyle ancak böyle araştırma yapabiliyoruz kullananlar yorumlarınızı alabilirmiyiz?
kardeşim ben kullanıyorum p40 lite şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım HMS olması artı katıyor bence daha stabil çalışıyor cihaza google servislerin hepsini app search dan yada more apps den indirebiliyorsun ben eski cihazımdan aktardım phone clone ile güncel stabil şekilde çalışıyor kamera süper oyun performansı süper aktif pubg oynuyorum 70 ile 120 ms arası oynuyorsun 4 saatlik oyunda %40 şarj gidiyor en güzel yanıda 40 w süper şarj olması :)) 30 dk takıyorum oyuna devam ediyorum :)))) tavsiye ederim

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
O parayla P40 Lite al ya da parayı çöpe at. Aynı şey ikisi.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
kardeşim ben kullanıyorum p40 lite şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım HMS olması artı katıyor bence daha stabil çalışıyor cihaza google servislerin hepsini app search dan yada more apps den indirebiliyorsun ben eski cihazımdan aktardım phone clone ile güncel stabil şekilde çalışıyor kamera süper oyun performansı süper aktif pubg oynuyorum 70 ile 120 ms arası oynuyorsun 4 saatlik oyunda %40 şarj gidiyor en güzel yanıda 40 w süper şarj olması :)) 30 dk takıyorum oyuna devam ediyorum :)))) tavsiye ederim
Benim de en çok ilgimi çeken 1saatte doluyor olması 2020 olmuş 2/3 saat şarj saçma geliyor alacağız madem olmuşken hızlı şarj olmalı. Benim için şarj ve kamera çok önemli önümüzden sizin gibi kullanıcıların görüşünü almak için bu forumu açtım. Çok teşekkürler ☺️

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
P40 lite alınır mı Google sız sorun olur mu? Bir de o fiyatlara özellik kamera vs konusunda nasıl ? Virüs nedeniyle ancak böyle araştırma yapabiliyoruz kullananlar yorumlarınızı alabilirmiyiz?
Apk olarak indirilebiliyor fakat sorunsuz bir şekilde çalışmıyor. P40 lite kesinlikle alınmaz.P40 lite yerine Xiaomi Mi Note 10 Lite öneririm.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
O fiyata alınmaz işte. Yok apk yükleniyormuş, yok çalışmıyor muş, yok o kadar para verip birde google olmayacakmış diye tartışmaya gerek yok. Bunu tartışmak istiyorsanız, bunun hakkında bir konu açın ve tartışın. O paraya p40 lite alınmaz, bu kadar.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
O fiyata alınmaz işte. Yok apk yükleniyormuş, yok çalışmıyor muş, yok o kadar para verip birde google olmayacakmış diye tartışmaya gerek yok. Bunu tartışmak istiyorsanız, bunun hakkında bir konu açın ve tartışın. O paraya p40 lite alınmaz, bu kadar.
Aynen. Apk ile yüklensede düzgün bir şekilde çalışmıyor.

sgselcuk

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Neden alınmaz o fiyata açarsanız biz de öğrenmiş oluruz pil iyi demiyor işlemci iyi deniyor kamerayı incelemedim daha kişiden kişiye değişir tabi de o da iyi deniyor ??

Apk olarak indirilebiliyor fakat sorunsuz bir şekilde çalışmıyor. P40 lite kesinlikle alınmaz.P40 lite yerine Xiaomi Mi Note 10 Lite öneririm.
Niye ne gibi sorunlar yaratıyor ki ilk kez sizden duydum almadan önce herseyi araştırmak gerekiyor tabi sonuçta bugün sordum 3200 dediler Türk Telekom da