P40 Alınır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Nxoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Merhabalar arkadaslar,
Önceden de konu açmistim, güncel, kompakt ve gündelik kullanim için yeterli bir telefon ariyordum. Huawei P40 modeline bakmaya karar verdim. Aranizda kullanan var mi ? var ise youtube'u tarayicidan mi, 3rd part uygulamadan mi kullaniyor ? veya youtube'u, play storeu yuklemenin bazi yollari var mi ? Yasal bir çözümü var mi ? (tarayicidan kullanmayi son çare olarak görüyorum)

kullandigim uygulamalar : youtube, discord, whatsapp, instagram, twitter, papara, dijital operator, netflix, steam, google authenticator ve spotify
Google auth için içimde bir suphe var. Diger saydigim uygulamalar mevcut mu ? kullananlara da son sorum, herhangi bir sikayetiniz var mi ? telefonda olsun, uygulamalarda olsun fark etmez.

Simdiden tesekkur ederim, biraz daginik bir sekilde anlatmis olabilimr kusura bakmayin

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
3rd parti yerlerden yüklemen gerekiyor. Auth gibi özel uygulamaları 3rd yerlerden indirmek pek güvenli değil gibi geliyor. Papara ve dijital operator'ü indiremiyorsunuz malesef. Andorid olsaydı huawei şu an en iyi markalardan biriydi bana göre.

Nxoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
3rd parti yerlerden yüklemen gerekiyor. Auth gibi özel uygulamaları 3rd yerlerden indirmek pek güvenli değil gibi geliyor. Papara ve dijital operator'ü indiremiyorsunuz malesef. Andorid olsaydı huawei şu an en iyi markalardan biriydi bana göre.
android olsaydi derken ?? auth için authy var alternatif olarak ona bakacagim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence P40 yerine iPhone 11 veya iPhone XR bakılabilir.
ikisi de dusuk modelmis gibi geliyor bana, LCD ekran çözünürlük dusuk, ve sonuçta son model telefon almiyorum 11 alirsam. Apple gerçekten benim için farkli bir dünya su an huawei alternatiflerine bakiyorum

Espera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam bende işimden dolayı google authenticator kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım kullandığım telefon ise p40 lite. Google maps'de kullanıyorum ayrıca. Çok fazla oyun oynayan birisi değilsen işini görür. Uygulama konusunda şimdiye kadar sadece wild riftte sıkıntı çektim o kadar

Nxoon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Youtube ? ayrica ben yakin zamanda Authy'ye geçtim yani google servisleri ile bir isim kalmadi
Hocam bende işimden dolayı google authenticator kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım kullandığım telefon ise p40 lite. Google maps'de kullanıyorum ayrıca. Çok fazla oyun oynayan birisi değilsen işini görür. Uygulama konusunda şimdiye kadar sadece wild riftte sıkıntı çektim o kadar

Espera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Youtube içinde vanced uygulaması var istersen onu kullanabiliyorsun istersen tarayıcı üzerinden giriş yapabiliyorsun

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Alınır elimde huawei var ve emin olun sistemi Apple gibi yapmış. Huawei kimliği oyunlarla bile aktiffleşiyor. AppGallery den indirdiğiniz tüm uygulamalar huawei kimliğnizle bağdaşıyor. Ayrıca özel bir çalışma alanı var hms Core sayesinde bunların. Apk yüklemeyi insanların neden bj kadar abarttığını anlamıyorum. Pc kullanırken hiç. Exe yüklemek zor gelmiyor ama apk daha kolay olmasına rağmen zor diye anlatılıyor insanlara. Amazonun kendi sitesinden Amazon app store ve apkpure uygulamalarını indirirseniz güvenli bir şekilde her uygulamayı indirebilirsiniz. Tema uygulamalarından en saçma uygulamalara kadar apkpureden indirebilirsiniz. Amazon app store güvenlik konusunda çok iyidir ama herşey de bulunmaz. Bulamadığınız şeuş apkpureden indirirseniz bu kadar basit. Ayrıca elimdeki cihaz fiyatına rağmen aşırı performanslı kirin 810 ile gerçekten ağır işlemci ve grafik kartı isteyen işlemler veya pubg vb. Den daha ağır bir oyun açtığımda /yaptığımda aynı segment ve fiyat taki xioami telefonum en düşük grafik ayarlarında bile kasarken ultrada huawei kasmıyor. Emuı Android olmasına rağmen sanki huaweiyi tamamlıyor. İOS gibi. Size apkpure ve Amazon app store ayrıca bazı fotoları aşağıda bırakacağım. Ayrıca AppGallery de gelişiyor. Huawei hakkında ben de önyargılı idim ama hepsinden vazgeçtim. Ayrıca youtube vanced youtubeden iyi ama pc modu ile Huawei browser içinde gezmek youtubede daha iyi.
Screenshot_20210512_150402_com.huawei.android.launcher.jpg
Screenshot_20210512_150432_com.android.settings.jpg

SemiHSNK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei Google Play Problemi üzerine;
Bilgisayar ve telefon üzerine araştırmalarım sonucunda Huawei telefonlar için tamamıyla google play hizmetlerini, play store ve buna bağlı bütün uygulamaları, sıradan bir samsungdan bile daha iyi bir şekilde çalıştırmanın yollarını keşfettim. Kendi işim yazılımlar üzerine olduğu için zorluk çekmeden, özellikle telefonun garantisini etkilemeyen çözümler biliyorum. Bunu birçok Huawei telefon üzerinde gerçekleştirdim ve kesin çözüme ulaştırdım.
Size de yardımcı olmamı isterseniz bana [email protected] üzerinden mail atabilirsiniz.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Merhabalar arkadaslar,
Önceden de konu açmistim, güncel, kompakt ve gündelik kullanim için yeterli bir telefon ariyordum. Huawei P40 modeline bakmaya karar verdim. Aranizda kullanan var mi ? var ise youtube'u tarayicidan mi, 3rd part uygulamadan mi kullaniyor ? veya youtube'u, play storeu yuklemenin bazi yollari var mi ? Yasal bir çözümü var mi ? (tarayicidan kullanmayi son çare olarak görüyorum)

kullandigim uygulamalar : youtube, discord, whatsapp, instagram, twitter, papara, dijital operator, netflix, steam, google authenticator ve spotify
Google auth için içimde bir suphe var. Diger saydigim uygulamalar mevcut mu ? kullananlara da son sorum, herhangi bir sikayetiniz var mi ? telefonda olsun, uygulamalarda olsun fark etmez.

Simdiden tesekkur ederim, biraz daginik bir sekilde anlatmis olabilimr kusura bakmayin
Almanı tavsiye etmem.O kadar para verip APK ile uğraşmak bence mantıklı değil.İkinci el Xs almanı tavsiye ederim.

denizci35

Super Сasual Dating - Real-life Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
sizin vmos pro uygulamasından haberiniz yok galiba youtube dan araştırın neler yapıyor uygulama süper ama biraz sanki güvenilir değil gibi ama ben yine de kullanıyorum