P30 VS Mi Note 10

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar şuan P30 kullanıyorum Mi note 10 daha açılmamış kutu takas teklifi geldi yurtdışı üste 350 tl vericek.

Takasa değer mi neye göre hangi özellikler de artıya veya eksike geçerim?

Önem verdiğim şeyler, Ön, arka kamera. Kullanım kolaylığı.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Yurtdışı cihaz Yurtiçin de garantisi yok imei olayını boşverin yazınca konu kapanıyor sanki herkes sütten çıkmış ak kaşık gibi :)

Sadece telefon bazında değerlendirirseniz sevinirim.
Mi Not 10 seçmezdim. Garantisi yok , IMEI yok. Tabi diğer üyeler ne der bilemem.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ben kabul etmezdim sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Antutu puanı p30'da falan daha yüksek.

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478
IMEI'yi boşverin ne? Yaptığınız şey Yasal değil. Bir süre sonra telefonu kullanamayacaksınız. Yine de P30'da kalın.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
IMEI'yi boşverin ne? Yaptığınız şey Yasal değil. Bir süre sonra telefonu kullanamayacaksınız. Yine de P30'da kalın.
Gayet güzel kullanılıyor bi sıkıntı olmuyor siz telefon özelliklerine bakın lütfen. Hertürlü gereksiz girmeyin diyorsunuz yani

Nijeryalı asker Olma ihtimali var mı? Seninle ne konuştu mesela?
Yok incirlikte görev yapan bir abd askeriymiş amerikadan getirtmiş

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478
Gayet güzel kullanılıyor bi sıkıntı olmuyor siz telefon özelliklerine bakın lütfen. Hertürlü gereksiz girmeyin diyorsunuz yani
Telefonunuza bir mesaj gelecek ve o mesajda bir tarih olacak, O tarihten sonra ne arama yapabilirsiniz, ne de SMS gönderebilirsiniz. Haberiniz Olsun.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Telefonunuza bir mesaj gelecek ve o mesajda bir tarih olacak, O tarihten sonra ne arama yapabilirsiniz, ne de SMS gönderebilirsiniz. Haberiniz Olsun.
Hocam çok kullandım böyle telefon o mesaj geldikten sonra değiştirip kullanıyorsun, ben ısrarla bu konulara girmek istemiyorum konu kapanıyor lütfen sadece cihaz özelliklerine göre yorum yapalım imei olayını karıştırmayalım sadece garantisi yokmuş gibi düşünün.

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839

Yok incirlikte görev yapan bir abd askeriymiş amerikadan getirtmiş
İmei olayı önemli birşey. Bir bakarsın Attığın çakma imei seni direk polis merkezine görütür telefon çalıntı diye.

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478
Hocam çok kullandım böyle telefon o mesaj geldikten sonra değiştirip kullanıyorsun, ben ısrarla bu konulara girmek istemiyorum konu kapanıyor lütfen sadece cihaz özelliklerine göre yorum yapalım imei olayını karıştırmayalım sadece garantisi yokmuş gibi düşünün.
Evet, Değiştirebilirsiniz. P30'da Kalın. Xiaomi çöp.

İmei olayı önemli birşey. Bir bakarsın Attığın çakma imei seni direk polis merkezine görütür telefon çalıntı diye.
Evet Yasal bir Dayanağınız olmaz.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Eski tuşlu telefonumun imeisini atıyorum :( acemi değilim bu konularda ama lütfen bu konuları konuşmayalım konu kapanıyor

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Arkadaşlar şuan P30 kullanıyorum Mi note 10 daha açılmamış kutu takas teklifi geldi yurtdışı üste 350 tl vericek.

P30 dursun.Daha iyi bir cihaz.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
İmei'yi katmasak P30 daha güçlü bir cihaz. Antutu'da tokatlıyor zaten.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

P30 la devam etmeni tavsiye ederim.