P30 pro Alımır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar p30 pro almaya karar verdim sizce hala alinir mi ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Salla p 30 pro poco f2 pro varken p30 pro diyorsun

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
huawei nin p serisinin alınabilecek son telefonudur p30..p40 sürümleri google desteksiz geliyor. sorun yaşayabilirsin ama huawei bu konuda gelişiyor. uygulamaları falan adapte etmeye çalışıyor. p20 kullanan biri olarak gelişmeleri görüyorum.

p30 android 11 alacak, 12 alır mı bilemiyorum, güncelleme takıntın varsa daha yeni çıkan telefonlara yönelmelisin.

leica lens gerçekten güzel işler çıkarıyor hem gece hem gündüz fotoğraflarında. ben çok memnunum fotoğraf kalitesinden.

video konusuna gelirsek pek memnun değilim açıkçası ama yaptığım tek şey instagrama bazen story atmak. çok da önemli değil benim için.

fotoğraf çekimlerinde lensin önemi büyüktür, F değeri de önemli..

8k - 8.5k civarı p30 pro.. başka telefon ne alınır bakmak lazım, telefona 8500tl vermek mantıklı mıdır önce oradan başlamak lazım aslında. bunun kararını sen vereceksin. telefonda istek sıralamana göre telefon oluşturmalısın. mesela ben yanları yuvarlatılmış (sonsuz ekran diyorlar) sevmiyorum. bana hediye etseler kullanamam. kenarları düz olacak ekranın :D

biraz siteleri araştır bakalım. 11 kasım indirimlerinde n11 ve amazon sitelerinde bir hareket olabilir. kararını verip indirim beklemelisin. (hb yı bekleme, 2 yıldır çok kötüler. fiyat şişirip indirim yaptık diyorlar, çay falan indirimde oluyor genelde hepsiburada da :D )

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Kafaya koymuş olduğum modeldi. P30 Pro. O zaman için tabi. 6.499TL civarındaydı. Bir akrabam tavsiye sormuştu bu cihazı önerdim. Aldı ve gayet memnun. Lakin telefon, stok eksikliğinden midir, google servislerinin bulunduğu son huawei cihaz mıdır, dolardan mıdır bilmem fiyat bir çıktı. Bir daha inmedi. Araştırma yaparken mutlaka göz atarım fiyatı ne oldu diye. 8129TL(daha sonra ne olur bilemem) ye bulunabiliyor şuan en ucuz. Bu telefon gerçekten başarılı bir model. Lakin 8k fiyat bandını hak ettiğini düşünmüyorum.
Ve ilginçtir ki normalde zaman geçtikçe android'de fiyatlar düşer. P30 Pronun çıktıkça çıktı. 8800TL ye satıldığını gördüm. Şuan hala 9000TL'lerde satıldığını görebilirsiniz. Vazgeçtim tabii ki. Ben P30 Pronun 8000TL yi hakeden bir model olduğunu düşünmüyorum. Şuan bende arayış içersindeyim acelem olmadan. P30 Pro'nun gayet iyi bir kamerası var deneyimleme şansım oldu bi ara. Zoom olayı başarılı. elinizi titretmemeniz gerekiyor tabi. Ama şöyle de bir durum var gündelik kullanım da 50X Zoom'u ne kadar kullanırız tartışılır.
8000TL bandında bir cihaz bakıyorsanız, daha iyi telefonlar mevcut.

Son düzenleme: