P20 VS MI8?

TD <3

Üyecik
mate10pro video kalitesi beğenmedim son olarak şu iki telefon arasında kaldım bunlardan birini alacağım yakında ikiside aynı fiyatlarda avatanjları ve dezavatanjlarını yazarsanız sevinirim

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Mi 8 daha iyi P20'ye göre. Performans ve güncelleme ömrü anlamında daha iyi. P20 zaten Pro'nun bayağı kısılmış versiyonu o yüzden değmez.

Tony Stark

Profesör
Mate 10 Pro'nun videosu neyse P20 ve P20 Pro'nun videosu da o.hatta daha kötü.
S9,G7 ThinQ ya da Mate 10 Pro alınmalı

Death Mark

Guru
Onursal Üye
mate10pro video kalitesi beğenmedim son olarak şu iki telefon arasında kaldım bunlardan birini alacağım yakında ikiside aynı fiyatlarda avatanjları ve dezavatanjlarını yazarsanız sevinirim
P20'u almakla aldanmayın. Cihazın fotoğraf konusunda hiçbir başarısı yok özellikle o fiyattaki rakiplerine kıyasla.
Xiaomi Mi 8'i fiyat performans donanıma sahip olduğu için tavsiye ederim. :)

yer6

Profesör
Üstad eşime P20 aldık. Oldukça iyi. Yukarıdaki yorumlardan birinde kamerasının kötü olduğu yazılmış. Teknik verilere vb girmeyeceğim ama her ortamda arkadaşlarımız p20 ile fatoğraf çekilelim diyor.
Bütçeni bilmem ama alınır mı diye soruyorsan kesinlikle alınır derim.
Marka olarak bakarsak ; Huawei ülkemizde resmi olmasından ötürü Xiaomi den önde diye düşünüyorum.
Mate10 Pro önceki seri olduğu için şimdilik Üçüncü sırada olsun.

Son mesajlar