Özlemle dolu 10 YIL...

MegaWolt

Profesör
O'nsuz geçen 10 yıl...

Yazılabilecek çok söz var ama hiçbirisi Barış Abi'mize duyduğumuz özlemi tarif etmeye yetmiyor.

O'ndan vazgeçemeyen sevenleri için Barış Manço dolu 10 yıldı ama bir yandan da özlemin giderek arttığı 10 koca yıl...

Günümüz müziğinin! ve sanatçılarının! samimiyetsizliği ile O'nun yokluğunu her geçen yıl daha da fazla hissettik. Eserlerine ve bu millet için yaptıklarına olan saygımız her geçen gün daha da artıyor.

Adam Olacak Çocuk nesli belkide bir yakınını kaybetme acısını ilk kez Barış Manço ile yaşadı. Aramızdan ayrılışının her yıldönümünde de vefasını göstermeye devam ediyor, ve edecek...

Üstadımız, söylediğin gibi ismin anıldıkça yaşayacaksın...
Geleceğin müziğini yaptın ve gelecekte de var olacaksın... (Barış Manço hayranları)

Allah rahmet eylesin, Barış Manço gibi bir insan tekrar gelmez bu dünyaya...

HRNKC

Profesör
Ne adamdı be... :( 10 üzerinden 10 luk bir sanatçıydı... :innocent: Allah rahmet eylesin , toprağı bol olsun...

NymO

Doçent
7'den 77'ye herkesin sevgisini kazanmıstı.
Mekanı Cennet Olsun...
Adam Olacak Çocuk ah ah ne izlerdik be heyecanla...

onair

Profesör
Onursal Üye
Çocukluğumda en sevdiğim sanatçı, pazar günleri televizyon karşında kesintisiz izlediğim kişi, ve o programa çıkıp kendisiyle şarkı söylemek istediğim yegane insandı Barış Manço. Tam 10 yıl olmuş aramızdan ayrılalı. Dün gibi hatırlarım, vefat ettiği gün İstanbul' a gelmiştim. Yağmurlu bir İstanbul sabahında, televizyonda izlediğim haberde, çocukluğumuz onunla geçmiş ve şarkılarıyla büyüdüğümüz bir insanı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamıştım.
Mekanın cennet olsun Barış Manço. Şarkılarını ve seni unutmayacağız...

AliA

Guru
Onursal Üye
Şu an Show Tv'de Barış Manço konulu Siyaset Meydanı programı var izleyebilirsiniz...

hta1905

Profesör
"Adam Olacak Çocuk" programını ne severdim.Şimdi ki çocuklar böyle bir programı izleyemedikleri için çok şanssızlar.Allah rahmet eylesin.