Özgüven

Bu konuyu okuyanlar

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
rabzur.jpg

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
“Dünyanın bütün dağlarında, ormanlarında, bir tek yaprağı bile bir başkasının tıpkısı olarak yaratmamıştır Tanrı. Oysa siz farklı olmayı delilik sayıyorsunuz.” Paulo Coelho

“Özgün bir insan kalabalığa ait değildir. O yalnız başına ve kendi halinde durur; tıpkı yıldızlara uzanan uzun bir ağaç gibi.” Osho

“Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim; ama niteliksiz değilim.” Charles Bukowski

“Affettiğimden değil, boş verdiğimden üzerinde durmuyorum çoğu şeyin. Ve mutlu olduğum için değil, güçlü olduğum için gülüyorum.” T. S. Eliot

“Kendine güvenen bir kimse, bağımsızdır. Onun hakkında tahminlerde bulunamazsın; o kendi yolunda hareket edecektir.” Osho

---- Mesajlar birleştirildi ----

“Bırakıyorum ne isterlerse düşünsünler. Eğer benim yaptıklarımla uğraşacak kadar takıyorlarsa, zaten onlardan daha iyiyim demektir.” Marilyn Monroe

“Size taktıkları ad önemli değil. Önemli olan, sizin hangi ada yanıt verdiğiniz.” W.C. Fields

“İç sesinize ve içgüdülerinize güvenin. Kendinizi dinleyin. O sükûnet içinde Tanrı’nın sesini duyacaksınız.” Maya Angelou

“Hayatınızın hikayesini yazarken, kalemi başkasının tutmasına izin vermeyin.” Harley Davidson

“Eğitim özgüven getirir. Özgüven umut verir. Ve umut da huzur sağlar.”
Konfüçyüs

Son düzenleme:

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Savaşçı olmak mükemmellikle ilgili değildir ya da zaferle veya incitilemez olmakla… O, incinmeye açık olmakla ilgilidir. Gerçek cesaret budur. Dan Millman

Bir şampiyon olabilmek için, hiç kimse size inanmadığında kendinize inanmanız gerekir. Ray Robinson

Sen eşsiz birisi olarak doğdun, bir kopya olarak ölme. John Mason

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun. Çünkü her insan ölecek yaşta.
Şems-i Tebrizi