Bir konu

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Sonuçta YK nın sitesine götürüyor. Adamın bizim reklamımıza ihtiyacı yok sanırım. Boş konu olarak düşünmüyorum şahsen farklı bir yaklaşım sergilemişler bombabomba parçası ile kendilerine.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Yine söylüyorum ve bir kaç kez daha diyeceğim eminim, çok teşekkürler bu önemli ve hatta kesinlikle bilinmesi gereken bilgi için. Artık rahat Sealand'a uçuş yapabilirim. :D
Bilmeyen vatan hainidir ve sınır dışı edilecektir. Yani Sealand'a sürgün edilecek. ?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Kanka, çoğu esnaf, vergi kaçırıyor. Bu hiç olmazsa delikanlı gibi, kaçıyor :D.

Kanka derken?

konuyu başka yöne çekmeyin bu ülkede vergi vermeyen binlerce insan var aldığımız nefesden dahi vergi alıyorlarsa olacağı da bu

Başka yöne çekmiyorum vallahi buradan kaçıp gavur ülkesinde resmen hayat yaşıyor bir de bunu hala çağırıp televizyon programlarında falan şarkı söylettiriyorlar. Eskiden dinlenirdi ama şuan hayatta açıp yk dinlemem.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Acaba küfürle hitap etsem, daha mı samimi davranırdın, diye düşünüyorum gerçekten de, neyse.

Konuyu uzatmanın farklı bir tarafa çekmenin anlamı yok. Benim gibi bir çok insan tanımadığı birinin kendisine kanka diye hitap edilmesinden hoşlanmaz. Bizim gibi insanları yanınız da ki +15 yaşında ki samimi olduğunuz arkadaşlarınızla karıştırmayın.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Kanka demek arkadaşımızın hoşuna gitmiyor olabilir. Bu sebeple zaten ben her zaman tanımadığınız kişilere "sen","kanka" şeklinde değil, "siz" ile hitap edilmesini öneriyorum. Tartışmaya girmeyelim lütfen. Bu tarz yanlış anlaşılmalar yaşamamak için de karşımızdakine "siz" diye hitap edelim lütfen. Teşekkürler.