Soru Özel Sağlık Sigortası Olmayıp Özel Sağlık Kurumlarından (Özel Hastane, Diş Hastaneleri, Göz Hastaneleri Vb) Nasıl Indirimli Yararlanılabilir?

Bu konuyu okuyanlar

tbrtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birçok özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortası özel hastaneler, göz hastaneleri, diş hastanelerine gittiğimizde birçok alanda ödemeyi karşılamıyor. Ayrıca özel sağlık sigortalarının yıllık ödemeleri çok fazla. Özellikle bu covid döneminde devlet hastaneleri aşırı kalabalık ve özel hastanelerin de fiyatları oldukça uçmuş durumda. www.yasamrotasi.com diye bir site gördüm. Birçok özel hastane, diş hastanesi, göz hastanesi, estetik merkezi, diyetisyen, psikolog gibi kurumlarla anlaşma yapmışlar. Yıllık üyelik ücreti de 120 TL çok uygun. Dilediğin 3 yakınını da ekleyebiliyorsun hem de ücretsiz. Sağlık harici eğitim, online alışveriş gibi indirimler de veriyor. Birçok şehirde de var anlaşmalı kurumları. Yaşam Rotasını kullanan var mıdır? Hizmet kaliteleri nasıl? Çok güzel gibi geldi bana inceleyince sitelerini, indirim anlaşmaları da çok iyi oranlar falan. Fikirlerinizi öğrenebilir miyim?